Пеновзбіватель Ardesto MBC-Y300W (UA)
Код товару: 318106
Є на складі
Новинка
- Розділ: Піновзбивачі
- Дивитися інші: Піновзбивачі Ardesto
- Гарантія на товар: 12 місяців
Живлення: мережа; Вид: стаціонарний (чаша); Потужність: 300 Вт; Об'єм ємності: 330 мл; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Додатково: захист від перегріву, звуковий сигнал закінчення роботи, можливість примусового відключення циклу приготування, прозорий корпус для зручного контролю, світлодіодний індикатор, система автоматичного відключення; Колір білий;
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Піновзбивачі
🏆 Які Піновзбивачі найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Піновзбивачі:
PowerPlant PP 808 (PP808) (UA)
ECG NM 216 (NM216) (UA)
Sencor SMF 2020WH (40031042) (UA)
SEVERIN SM 3587 (UA)
ECG NM 2255 Latte Art White (NM2255 Latte Art White) (UA)
💲 Ціни на Піновзбивачі. Скільки коштують Піновзбивачі?
💻 Де купити Піновзбивачі у Львові?
🔥 Піновзбивачі які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Піновзбивачі:
Esperanza EKF001W (UA)
Esperanza EKF001K (UA)
PowerPlant PP 808 (PP808) (UA)
Sencor 41012765 (UA)
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Живлення: мережа; Вид: стаціонарний (чаша); Потужність: 500 Вт; Об'єм ємності: 500 мл; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Додатково: звуковий сигнал закінчення роботи,...
Живлення: мережа; Вид: стаціонарний (чаша); Потужність: 550 Вт; Об'єм ємності: 300 мл; Матеріал корпусу: метал; Додатково: світлова індикація, станція з оборотом 360 °;...
Живлення: мережа; Вид: стаціонарний (чаша); Потужність: 450 Вт; Об'єм ємності: 200 мл; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Додатково: захист від перегріву, звуковий...
Живлення: мережа; Вид: стаціонарний (чаша); Потужність: 650 Вт; Об'єм ємності: 250 мл; Матеріал корпусу: метал; Додатково: світлова індикація, підставка, підігрів молока,...
Живлення: АА; Кількість батарейок: 2; Колір чорний;
Топ продажів
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Бренд: Rivacase; Колір: чорний; Форм-фактор ноутбука: 15"; Матеріал корпусу: поліестер; Особливості: з відділенням під ноутбук; Опис: сумка / до - 15" / Матеріал - поліестер