Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 1500VA (SRT1500XLI) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 157095
Уточнити наявність
APC
APC
Клас товару: для мережевого обладнання, для робочих станцій, для серверних стійок; Тип архітектури: безперервної дії (online); Тип виконання: монтуємий в стійку; Потужність, Вт: 1500 Вт; Потужність, ВА: 1500 В * А; Форма вихідного струму: правильна синусоїда; Вхідна напруга: 100 до 275 В; Автон. робота при max навантаж: 4 хв; Кількість АКБ: 1; Кількість розеток: 6
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Клас продукту: для мережевого обладнання, для робочих станцій, для серверних стелажів
Тип архітектури: безперервна дія (в Інтернеті)
Тип виконання: встановлений у стійці
Потужність, ват: 1500 Вт
Влада, va: 1500 v*a
Вихідний струм: Правильний синусоїд
Вхідна напруга: від 100 до 275 В
Авто. Робота в Mac навантаження: 4 хв
Кількість акумулятора: 1
Кількість розетків: 6
Додатковий фільтр: RJ-45
Інтерфейс з'єднання: USB
Час переходу до акумулятора, MS: 0
РК -дисплей: Так
Маса, кг: 22 кг
Країна виробництва: Індія
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж