Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS C 3000VA LCD 230V (SMC3000I) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 38983
Уточнити наявність
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS C 3000VA LCD 230V (SMC3000I) (UA) APC Smart-UPS C 3000VA LCD 230V (SMC3000I) (UA) Клас товару для робочих станцій
APC
APC
Клас товару: для робочих станцій; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт 2100 Вт; Потужність, ВА: 3000 В * А; Форма вихідного струму: синусоїда; Вхідна напруга: 180 до 287 В; Автон. робота при max навантаж: 6 хв; Кількість розеток: 6/1; Інтерфейс підключення: USB
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Клас товару: для робочих станцій
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: класичний
Потужність, Вт 2100 Вт
Потужність, ВА: 3000 В * А
Форма вихідного струму: синусоїда
Вхідна напруга: 180 до 287 В
Автон. робота при max навантаж: 6 хв
Кількість розеток: 6/1
Інтерфейс підключення: USB
ЖК-дисплей: є
Маса, кг: 43 кг
Країна виробництва : Індія
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Клас продукту: для робочих станцій
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: класичний
Потужність, ват: 2100 Вт
Влада, va: 3000 v*a
Вихідний струм: синусоїд
Авто. Робота в Mac навантаження: 6 хв
Кількість розетків: 6/1
Інтерфейс з'єднання: USB
РК -дисплей: Так
Маса, кг: 43 кг
Країна виробництва: Індія
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж