Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS C 2000VA LCD 230V (SMC2000I) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 32807
Уточнити наявність
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS C 2000VA LCD 230V (SMC2000I) (UA) APC Smart-UPS C 2000VA LCD 230V (SMC2000I) (UA) Виробник  APC
APC
APC
Клас товару: для робочих станцій; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт 1300 Вт; Потужність, ВА 2000 В * А; Форма вихідного струму: синусоїда; Вхідна напруга: 180 до 287 В
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Клас товару: для робочих станцій
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: класичний
Потужність, Вт 1300 Вт
Потужність, ВА 2000 В * А
Форма вихідного струму: синусоїда
Вхідна напруга: 180 до 287 В
Автон. робота при max навантаж: 5 хв
Кількість АКБ: 1
Кількість розеток: 6/1
Інтерфейс підключення: USB
Маса, кг: 27.5 кг
Гарантія, міс : 12
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Модель: Smart-Ups C 2000VA LCD 230V
Стаття: SMC2000i
Клас продукту: для робочих станцій
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: класичний
Потужність, ват: 1300 Вт
Power, VA: 2000 V*a
Вихідний струм: синусоїд
Авто. Робота в Mac навантаження: 5 хв
Кількість акумулятора: 1
Кількість розетків: 6/1
Інтерфейс з'єднання: USB
Маса, кг: 27,5 кг
Гарантія, місяць: 12
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Розпродаж
Є на складі
Топ продажів
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: для ПК; Призначення: геймінг / майнінг; Потужність: 750 Вт; Форм-фактор: ATX; Тип PFC: активний; Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентилятора: 120 мм; Стандарт ATX 12В v.: 3.1 / ...
Клас товару: для робочих станцій, для серверних стійок; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: монтуємий в стійку; Потужність, Вт 1300 Вт;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 600 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення...
Весь переглянутий товар - 5 шт