Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS 1500VA LCD (SMT1500I) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 32802
Уточнити наявність
Топ продажів
APC
APC
Клас товару: для робочих станцій, з автоматичною стабілізацією; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 980 Вт; Потужність, ВА: 1500 В * А; Форма вихідного струму: синусоїда; Вхідна напруга: 160 до 286 В
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Клас товару: для робочих станцій, з автоматичною стабілізацією
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: класичний
Потужність, Вт: 980 Вт
Потужність, ВА: 1500 В * А
Форма вихідного струму: синусоїда
Вхідна напруга: 160 до 286 В
Автон. робота при max навантаж: 6.7 хв
Кількість розеток: 8/0
Інтерфейс підключення: USB, SmartSlot
Маса, кг: 24.09 кг < br /> Гарантія, міс: 24
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Модель: Smart-Ups 1500VA РК-дисплей
Стаття: SMT1500i
Клас товарів: для робочих станцій з автоматичною стабілізацією
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: класичний
Потужність, ват: 980 Вт
Влада, va: 1500 v*a
Вихідний струм: синусоїд
Вхідна напруга: від 160 до 286 V
Авто. Робота в Mac навантаження: 6,7 хв
Кількість розетків: 8/0
Розмір, мм (shhhhv): 171x219x439
Гарантія, місяць: 24
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Розпродаж
Є на складі
Топ продажів
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: контактна рамка; Призначення: для процесора; Матеріал корпусу: алюміній; Сумісність із сокетами: AMD AM5; Комплектація: рамка з чорною прокладкою завтовшки 0.2мм на...
Тип: обкладинка; Сумісність з брендом: Apple; Сумісність з моделями: Apple iPad Air 11" M2 / M3 2024 / 2025; Діагональ: 11; Варіант підставки: передбачено; Спосіб кріплення: обкладинка;...
; Розширення: 2560x1600 (WQXGA); Частота оновлення екрану: 300 Гц; Об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Додаткові можливості: вбудований мікрофон, стереодинаміки; Висота: 25.6 мм;...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 140 мм; Тип підшипника: гідравлічний; Номінальна швидкість обертання: 600RPM; Максимальна швидкість обертання: 1400RPM; Тип...
Кількість вентиляторів: 3; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 800RPM; Максимальна швидкість...