Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 2200VA (SRT2200XLI) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 32814
Уточнити наявність
APC
APC
Клас товару: для серверних стійок; Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою; Тип архітектури: безперервної дії (online); Тип виконання: монтуємий в стійку; Потужність, Вт: 1980 Вт; Потужність, ВА 2200 В * А; Форма вихідного струму: синусоїда
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Клас товару: для серверних стійок
Тип вироби: тривалої дії з правильною синусоїдою
Тип архітектури: безперервної дії (online)
Тип виконання: монтуємий в стійку
Потужність, Вт: 1980 Вт
Потужність, ВА 2200 В * А
Форма вихідного струму: синусоїда
Вхідна напруга: 160 до 275 В
Автон. робота при max навантаж: 3.9 хв
Інтерфейс підключення: RJ-45 / USB / SmartSlot
ЖК-дисплей: є
Розмір, мм (ШхГхВ): 432 х 85 х 584 мм
Маса, кг: 25 кг
Гарантія, міс: 24
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Модель: Smart-Ups SRT 2200VA
Стаття: SRT2200XLI
Клас продукту: для серверних стелажів
Тип продукту: Довге діє з правильним синусоїдним
Тип архітектури: безперервна дія (в Інтернеті)
Тип виконання: встановлений у стійці
Влада, va: 2200 v*a
Вихідний струм: синусоїд
Вхідна напруга: від 160 до 275 V
Авто. Робота в Mac Load: 3,9 хв
РК -дисплей: Так
Розмір, мм (shhhhv): 432 x 85 x 584 мм
Маса, кг: 25 кг
Гарантія, місяць: 24
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Розпродаж
Є на складі
Топ продажів
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Клас товару: для робочих станцій, для серверних стійок; Тип архітектури: безперервної дії (online); Тип виконання: монтуємий в стійку; Потужність, Вт: 1980 Вт; Потужність,...
Клас товару: для котлів, для відеоспостереження, для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 960 Вт;...
Тип: поворотно-похилий; Варіанти встановлення: на стіну; Кількість ступенів волі: 4; Мінімальна діагональ, що підтримується: 32"; Максимальна діагональ, що...
Тип: для консолі PS4, для консолі Xbox, Портативні; Форм-фактор: 2.5 "; Обсяг: 5 TB; Інтерфейс: USB 3.2; Вага: 140 г Колір: чорний; Країна виробництва: Малайзія; Примітка: Виробник...
Товар очікується
Клас товару: для робочих станцій; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт 2100 Вт; Потужність, ВА: 3000 В * А; Форма...
Призначення: для домашніх ПК, для мережевого обладнання; Тип архітектури: лінійно інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 720 Вт;...