Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS Pro 1200VA (BR1200G-GR) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 318251
Уточнити наявність
APC
APC
Призначення: для домашніх ПК, для мережевого обладнання; Тип архітектури: лінійно інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 720 Вт; Потужність, ВА: 1200 В * А; Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда; Вхідна напруга: 176-294 В; Акумуляторна батарея: вбудована; Автон. робота при maх навантаженні: 5.2 хв; Кількість АКБ: 1
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 550 - 960 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Мета: Для мережевого обладнання для домашнього ПК
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: класичний
Сила, Вт: 720 Вт
Влада, va: 1200 v*a
Форма напруги виходу: Правильна (чиста) синусоїд
Акумулятор: побудований -in
Авто. Робота в Mac навантаження: 5,2 хв
Кількість акумулятора: 1
Побудований -in акумулятор: APCRBC124
Кількість розетків: 5 х Шуко
Додатковий фільтр: RJ-11, RJ-45
Переверніть час на акумулятор, MS: 8-10 мс
Інтерфейс з'єднання: RJ-45
РК -дисплей: дисплей
Розмір, мм (shhhhv): 112 x 301 x 382 мм
Маса, кг: 13
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Клас товару: для робочих станцій; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт 2100 Вт; Потужність, ВА: 3000 В * А; Форма...