Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS BX1200MI (UA)
Залишити відгук
Код товару: 225711
Уточнити наявність
APC Back-UPS BX1200MI (UA)
APC Back-UPS BX1200MI (UA)
APC Back-UPS BX1200MI (UA)
APC
APC
Модель: Back-UPS BX1200MI; Призначення: для дому та офісу; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний; Форма вихідного сигналу: апроксимувати синусоїда; Повна потужність 1200 ВА; Активна потужність: 650 Вт; Діапазон вхідної напруги при роботі від мережі: 140 ... 300 В; Кількість розеток (всього): 6; Кількість розеток IEC 320 C13: 6; Кількість розеток IEC 320 C19: 0
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 550 - 960 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Модель: резервні копії BX1200MI
Призначення: для дому та офісу
Тип архітектури: лінійна інтерактивна
Форма вихідного сигналу: наближена синусоїд
Активна потужність: 650 Вт
Діапазон вхідної напруги при роботі з мережі: 140 ... 300 В
Кількість розетків (Всього): 6
Кількість IEC 320 C13: 6
Кількість IEC 320 C19: 0
Інтерфейс зв'язку з ПК: USB
Приблизний час акумулятора: 1 хв.
Поглинена імпульсна енергія, до: 273 j
Захист потужної мережі: захист від високопостійних імпульсів; Захист перевантаження
Захист LAN: Там
РК -дисплей: Ні
Установка в 19 "Старк: Ні
Акумулятори: 1 х 12В 9ach
Орієнтовний час заряду акумулятора: 8 годин.
Можливість підключення
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: Для ноутбуків до 16"; Розмір: 270 x 52 x 28 мм; Метод охолодження: пасивне; Матеріал корпусу: алюміній + силікон; Колір: чорний;