Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-2G15-120 (UA)
- Розділ: Wi - Fi аксесуари
- Дивитися інші: Wi - Fi аксесуари Ubiquiti
- Детальніше про гарантії
- Детальніше про кредит
- Ви можете звернутися з питань ремонту в наш сервісний центр Mobileplanet
- Детальніше про ремонт
Кабель живлення для Wi-Fi роутера DC ACCLAB USB to DC 5,5х2,5mm 12V 1A (1283126552847)