Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-5G19-120 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 100085
Уточнити наявність
Топ продажів
Ubiquiti
Ubiquiti
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Спрямованість: спрямована
Коефіцієнт посилення: 18.6 dBi
Варіант установки: зовнішній
Поляризація: вертикальна, горизонтальна
Колір: білий
Країна виробництва: Китай
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Клас товару Антени Wi-Fi
Всі характеристики
Фокус: режисер
Варіант встановлення: Зовнішній
Колір: Білий
Країна виробництва: Китай
Кабель живлення для Wi-Fi роутера DC ACCLAB USB to DC 5,5х2,5mm 12V 1A (1283126552847) (127 грн)
💲 Ціни на Wi - Fi аксесуари. Скільки коштують Wi - Fi аксесуари?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Тип: Кабель живлення / Призначення: Для Wi-Fi роутера, іншого сумісного пристрою / Роз'єми: USB-A - DC 5,5 х2, 5mm / Вхідна напруга: 5В / Вихідна напруга: 12В / Вихідний струм: 1А