Телевізор 2E LED FHD 2E-32A07KF (UA)
Залишити відгук
Код товару: 328371
Є на складі
Телевізор 2E LED FHD 2E-32A07KF (UA) 2E LED FHD 2E-32A07KF (UA) Тип телевізора  Dled TV 2E LED FHD 2E-32A07KF (UA) розмір діагоналі  32  / 81 см 2E LED FHD 2E-32A07KF (UA) Роздільна здатність екрана  Повний HD (1920x1080) < 2E LED FHD 2E-32A07KF (UA) Smart Platform  Google TV /3.0 <==> Syvarchy =, 250 кД /м2 < 2E LED FHD 2E-32A07KF (UA) Кількість кольорів  16,7 млн ​​ 2E LED FHD 2E-32A07KF (UA) Споживання енергії становить Standard  42 W (макс.) 2E LED FHD 2E-32A07KF (UA) Споживання енергії річний  61 кВт 2E LED FHD 2E-32A07KF (UA) клас енергоефективності  A 2E LED FHD 2E-32A07KF (UA) Формат зображення  16: 9 2E LED FHD 2E-32A07KF (UA) горизонтальний кут перегляду  178 <==> Цифровий тюнер 2E LED FHD 2E-32A07KF (UA) Виходи  COAXIAL (SPDIF);
2E LED FHD 2E-32A07KF (UA)
2E LED FHD 2E-32A07KF (UA)
2E LED FHD 2E-32A07KF (UA)
2E LED FHD 2E-32A07KF (UA)
2E LED FHD 2E-32A07KF (UA)
2E LED FHD 2E-32A07KF (UA)
2E LED FHD 2E-32A07KF (UA)
2E LED FHD 2E-32A07KF (UA)
2E LED FHD 2E-32A07KF (UA)
2E LED FHD 2E-32A07KF (UA)
2E LED FHD 2E-32A07KF (UA)
2E LED FHD 2E-32A07KF (UA)
2E
2E
Тип телевізора: DLED; Призначення: споживчий; Розмір діагоналі: 32" / 81 см; Роздільна здатність екрану: Full HD (1920x1080); Частота розгортки, Гц: 60; SmartTV: є; Smart платформа: Google TV /3.0; Яскравість: 250 кд/м2; Контрастність: 4000:1; Кількість кольорів: 16.7 млн
Ремонт
Розширення екрану Full HD (1920x1080)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Введіть телевізор: Dled TV
Призначення: Чжхіві
Діагональний розмір: 32 " / 81 см
Частота сканування, Гц: 60
SmartTV: Так
Розумна платформа: Google TV /3.0
Кількість квітів: 16,7 мільйона
Стандарт споживання енергії: 42 Вт (Макс.)
Щорічне споживання енергії: 61 кВт
Клас енергоефективності: a
Формат зображення: 16
Вертикальний кут огляду: 178
Горизонтальний кут огляду: 178
Цифровий тюнер: DVB-T2 (Etheric) / MPEG2 / MPEG4
Вхід: Лан
Виходи: коаксіальний (SPDIF); Аудіо -вихід /3,5 мм
Номер HDMI: 2 ПК
Номер USB: 2 шт.
CI-модуль: Є CI+
З'єднання: Ethernet
Мультимедіа: побудована -в пам'яті
Рам: 1,5 Гб
Постійна пам’ять: 8 Гб
Teletecst: Є 1000СТОРІКОВ
Підтримувані формати відео: DIVX; Avi; H.264; H.265; MP3; WMA; JPEG; Xvid
Звукова потужність: 16 Вт
Нікам декодер: Так
Особливості: HDR
Напруга мережі: 220-240 V
Частота мережі: 50 Гц
Колір: Чорний
Веса стінове кріплення: 100x100
Вага: 3,6 кг
Розміри (shhvhg) з підставкою: 719 x 472 x 190 мм
Ширина: 90 мм
Висота: 460 мм
Довжина: 770 мм
Вага: 4,58 кг
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...