2E GAMING Air Cool ACF120MB-ARGB (2E-ACF120MW-ARGB) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 312066
Уточнити наявність
2E
2E
Призначення: корпус; Тип: вентилятор; Вентилятори: 3 шт; Діаметр вентилятора, мм: 124 (124 х 120 х 25 мм); Тип підшипника: гідравлічний; Максимальні обороти, об/хв: 800 -2000±10% об/хв; Макс. повітряний потік: 25.8 CFM -68.5±10% CFM; Напрацювання на відмову: 30 тис. год; Підсвічування: є ARGB; Номінальна напруга: 12 В / Робоча напруга 6-14 В
Ремонт
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Призначення: для справи
Тип: вентилятор
Шанувальники: 3 ПК
Діаметр вентилятора, мм: 124 (124 х 120 х 25 мм)
Тип підшипника: гідравлічний
Максимальний оборот, об/хв: 800 -2000 ± 10%/XV
Макс. Потік повітря: 25,8 CFM -68,5 ± 10% CFM
Будівництво для відмови: 30 тисяч годин
Освітлення: є argb
Номінальна напруга: 12 В / Сміта скоринка 6-14 в
Стартова напруга: 4,5 в
Називається струм: 0,16 a
Статичний тиск: 1,03-2,05 мм/H2O
Кількість лез: 7 ПК
Рівень шуму: 20,5 дБ -46,7 ± 10% дБ
Споживання енергії: 1,9 мас.
Довжина дроту: 530 мм 1 -кратний кабель живлення без роз'єму, 510 мм -1x кабель
Анти -вібраційні прокладки Матеріал корпусу: EVA
Роз'єм: 4-контактний /PWM + ( + 5V) 3PIN RGB AURA
Колір: Білий
Вага: 455 г
Є на складі
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 1.0; Кількість смуг: 1; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний...
Тип: геймерські (ігрові); Призначення: для ноутбука, для консолі, для комп'ютера; Підключення: провідне; Конструкція: повнорозмірні; Інтерфейс підключення: Jack 3.5 мм,...