2E Gaming Air Cool AC120T4-ARGB (2E-AC120T4-ARGB) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 312068
Уточнити наявність
2E
2E
Призначення: для процесора; Тип: активний кулер; Вентилятори: 1 шт; Теплових трубок: 4 шт. x 6 мм; Матеріал радіатора: алюміній; Процесорна сумісність: LGA 115X, 1200, 1366, 1700; AMD AM3, AM3+, AM4, AM5; Діаметр вентилятора, мм: 120 (120 х 120 х 25 мм); Тип підшипника: гідравлічний; Максимальні обороти, об/хв: 800-2000+/-10% об/хв; Макс. повітряний потік: 21.5 CFM -42.5 CFM
Ремонт
Основні
Призначення Для процесора
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Призначення: для процесора
Тип: Active Cooler
Шанувальники: 1 ПК
Теплові труби: 4 шт х 6 мм
Матеріал радіатора: алюміній
Сумісність процесора: LGA 115x, 1200,1366,1700; AMD AM3, AM3+, AM4, AM5
Діаметр вентилятора, мм: 120 (120 х 120 х 25 мм)
Тип підшипника: гідравлічний
Максимальний оборот, об/хв: 800 --2000 +/- 10% об/хв
Макс. Потік повітря: 21,5 CFM -42,5 CFM
Максимальна TDP: 130 Вт
Освітлення: Є вентилятор, RGB
Номінальна напруга: 12 в
Називається струм: 0.105 A -0.215 +/- 10% a
Статичний тиск: 0,79 +/- 10% мм/H2O
Роз'єм: 4-контактний /PWM +5V 3 Сосновий RGB Aura
Розміри: 123 x 138 x 98 мм
Колір: Чорний
Вага: 448 г
Є на складі
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип пристрою: навушники; Тип: музика і розваги; Підключення: провідне; Конструкція: внутрішньоканальні; Інтерфейс підключення: штекер 3.5 мм; Кількість jack (ів): 1;...