Корпус 2E Basis RD860-3U 400W (2E-RD8603U-400) (UA)
Код товару: 243447
Уточнити наявність
- Розділ: Корпуси для пк
- Дивитися інші: Корпуси для пк 2E
- Гарантія на товар: 12 місяців
Тип корпусу: Mini Tower; Форм-фактор: Micro-ATX; Підтримка материнських плат: Micro-ATX; Mini-ITX; Потужність БП: 400 Вт; Форм-фактор БП: ATX; Розташування БП: верхнє; Кількість відсіків 2.5": 2; Кількість відсіків 3.5": 2; Кількість відсіків 5.25": 1; Слоти розширення: 4
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Корпуси для пк
🏆 Які Корпуси для пк найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Корпуси для пк:
💲 Ціни на Корпуси для пк. Скільки коштують Корпуси для пк?
💻 Де купити Корпуси для пк у Львові?
🔥 Корпуси для пк які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Корпуси для пк:
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Бренд: Fractal Design; Форм-фактор материнської плати: ATX / MicroATX / Mini-ITX; Типорозмір: Midi-Tower; Призначення: ігровий; Потужність БП, Вт: ні; Розташування: знизу; Кількість 3,5"...
Типорозмір: Midi Tower; Форм-фактор: E-ATX / ATX / MicroATX / ITX; Слоти карт розширення: 7; Відсіки пристроїв 2,5" (внутр): 2; Відсіки пристроїв 5,25" (всього): ні; Відсіки пристроїв 3,5" (всього):...
Весь переглянутий товар - 22 шт