Корпус Gamemax MT525-2U3TYC-NP (UA)
Код товару: 243943
Уточнити наявність
- Розділ: Корпуси для пк
- Дивитися інші: Корпуси для пк GameMax
- Гарантія на товар: 12 місяців
Клас корпусу: Геймерські; Типорозмір: Miditower; Спосіб встановлення: вертикальний; Підтримувані материнські плати: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX; Наявність блоку живлення без блоку живлення; Розташування блоку живлення: верхнє; Кількість зовнішніх відсіків 5.25”: 1; Кількість зовнішніх відсіків 3.5": відсутня; Кількість внутрішніх відсіків 3.5": 4; Кількість внутрішніх відсіків 2.5": 2