Блок живлення Zalman ZM700-GV2SE (UA)
Залишити відгук
Код товару: 347129
Уточнити наявність
Блок живлення Zalman ZM700-GV2SE (UA) Zalman ZM700-GV2SE (UA) Zalman ZM700-GV2SE (UA)
Zalman ZM700-GV2SE (UA)
Zalman ZM700-GV2SE (UA)
Zalman ZM700-GV2SE (UA)
Zalman
Zalman
Бренд: Zalman; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Мощність сумарна, Вт: 700; Мощність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 120; Мощність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 700; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 58,33; -12V: 0,5; +5Vsb: 3
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 24+8+8 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм-фактор БП: ATX, EPS
Мощність сумарна, Вт: 700
Мощність по каналах +3,3V і +5V, Вт: 120
Мощність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 700
+5V: 20
+3.3V: 20
+12V1: 58,33
-12V: 0,5
+5Vsb: 3
Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4+4pin, 1x8pin
Molex: 4
SATA: 6
FDD: 1
Роз'єми доп. живлення для відеокарт: 4x6+2pin
Функція APFC (Active Power Factor Correction): активна
ККД (%): 88
Стандарт ATX12V: 2.52
Розміри, мм: 86 x 150 x 140
Вентилятор, мм: 120
Примітки: гідродинамічний підшипник
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Час оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Призначення: класичні; Тип сумки: чохол; Рекомендований розмір ноутбуку: 14 "; Спосіб закриття: блискавка; Матеріал корпусу: поліестер; Внутрішня ширина під пристрій:...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 200 мм; Тип підшипника: SSO2 Bearing; Номінальна швидкість обертання вентиляторів: 350RPM; Максимальна швидкість обертання...
Діаметр вентилятора: 120 мм; Кількість в комплекті: 3 шт; Максимальна швидкість обертів: 1800 - 2000 об / хв; Максимальна швидкість обертів: 2000 об / хв; Тип підшипника:...