Блок живлення Zalman 800W (ZM800-TXII) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 259020
Є на складі
Блок живлення Zalman 800W (ZM800-TXII) (UA) Zalman 800W (ZM800-TXII) (UA) Тип БП для комп'ютерів
Zalman 800W (ZM800-TXII) (UA)
Zalman 800W (ZM800-TXII) (UA)
Zalman
Zalman
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 800 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 4+4 pin, 8 pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 4; Підключення відеокарти: 4x6+2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.31
Сила: 800 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесорів: 4+4 штифт, 8 PIN
Підключення відеокарти: 4x6+2 PIN
Роз'єми SATA: 8
Кількість роз'ємів FDD: 1
Вихід Surrent +5V: 22a
Вихід Surrent +3,3 В: 22a
Вихідний час -12 В: 0,5А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...