Блок живлення Xilence 750W (XP750R10 (XN235)) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 212963
Уточнити наявність
Блок живлення Xilence 750W (XP750R10 (XN235)) (UA) Xilence 750W (XP750R10 (XN235)) (UA) Тип БП для комп'ютерів Xilence 750W (XP750R10 (XN235)) (UA) Стандарт БП ATX 12V v2.4 Xilence 750W (XP750R10 (XN235)) (UA) Потужність 750 Вт Xilence 750W (XP750R10 (XN235)) (UA) Модульне підключення кабелів Semi Xilence 750W (XP750R10 (XN235)) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold
Xilence
Xilence
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.4; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Semi; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20 + 4 pin; Підключення процесора: 4 + 4 pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокаме: 4; Підключення відеокарти: 4x6 + 2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт BP: ATX 12V v2.4
Сила: 750 Вт
Модульне з'єднання кабелю: напів
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 4+4 PIN
Підключення відеокарти: 4x6+2 PIN
САТА САТА: 6
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Вихід Surrent +5V: 20A
Вихід Surrent +3,3 В: 20а
OutputCurrent +12v1: 62.5a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 150 х 140 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Є на складі
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип пристрою: навушники; Тип: для спорту; Підключення: провідне; Призначення: для телефону, для плеєра; Конструкція: внутріканальні; Інтерфейс підключення: Jack 3,5 мм;...
Тип: акустичні стовпчики; Підключення: провідне; Установка: полична; Кількість каналів: 2.1; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 2; Максимальний вхідний...
Тип: подовжувач на кабельній котушці; Сумарна потужність підключеного навантаження: < 3680 Вт; Номінальна напруга: ~230 В; Робоча частота: 50-60 Гц; Максимальний струм: 16 А;...
Тип: подовжувач на кабельній котушці; Сумарна потужність підключеного навантаження: < 3600 Вт; Номінальна напруга: ~230 В; Робоча частота: 50-60 Гц; Максимальний струм: 16 А;...
Частотний діапазон: 20 - 20 000 Гц; Чутливість (дБ): 105 дБ; Опір навушників: 32 Ом; Довжина кабелю (м): 1,2 м; Інтерфейс: 1 x mini-jack (роз'єм 3.5 мм); Вага: 15 г; Тип: Вкладиші; Конструкція...
Бренд: Deepcool; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Потужність сумарна, Вт: 750; Потужність каналами +3,3V і +5V, Вт: 110; Потужність каналами, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 750; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 62,5...
Весь переглянутий товар - 16 шт