Блок живлення Vinga VPS-750P1 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 358653
Уточнити наявність
Vinga VPS-750P1 (UA)
Vinga
Vinga
Бренд: Vinga; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 750; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 100; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 750; +5V: 15; +3.3V: 24; +12V1: 62.5; -12V: 0.3; +5Vsb: 3
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 24+8 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БП: ATX
Сумарна потужність, Вт: 750
Потужність за каналами +3,3V та +5V, Вт: 100
Потужність за каналами, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 750
+5V: 15
+3.3V: 24
+12V1: 62.5
-12V: 0.3
+5Vsb: 3
Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4+4pin
Molex: 2
SATA: 2
Роз'єми додаткового живлення для відеокарт: 2x6+2pin
Функція APFC (Active Power Factor Correction): є
Стандарт 80 PLUS: 80 PLUS
ККД (%): 85
Модульність: немодульний
Півпасивне охолодження: є
Розміри, мм: 140 x 150 x 86
Колір: чорний
Вентилятор, мм: 120
Примітки: AFC/OTP/SCP
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Матеріал корпусу: Екокожа; Габарити: 900 х 450 х 3 мм; Колір: Чорний; Довжина: 701 - 900 мм; Наявність підсвітки: ні