Вентилятор Titan DCF-8025L12S, 80x80х25 мм, 3-pin, чорний
Залишити відгук
Код товару: 55804
Є на складі
TITAN
TITAN
Детальніше про товар
204
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Розмір: 80 x 80 х 25 мм Живлення: 12 В постійного струму Струм: 0.11 А Потужність: 1.32 Вт Швидкість: 2500 об / хв Повітряний потік: 25.05 фут / хв Рівень шуму: 28 дБА Тип ковзання: втулка Роз'єм: 3-контактний < br /> Розміри, мм: 80 x 80 x 25
Максимальний рівень шуму (дБ): 28
Тип роз'єму: 3-pin
Тип підшипника: Ковзання
Колір: Чорний < br /> Призначення: Для корпуса
Підсвічування: немає
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Тип теми: 3-контакт
Тип підшипника: ковзання
Колір: Чорний
Призначення: для справи
Освітлення: Ні
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: 1 шарикопідшипник (1 підшипник кочення); Максимальна швидкість обертання вентиляторів: 2100RPM;...