Вентилятор Jonsbo HF2-120BR ARGB Black (UA)
Залишити відгук
Код товару: 372117
Уточнити наявність
JONSBO
JONSBO
Бренд: Jonsbo; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Fluid Dynamic Bearing; Кількість вентиляторів: 1; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin, 3pin (5V ARGB); Колір вентилятора: чорний; Колір підсвітки: ARGB
Детальніше про товар
882
Ремонт
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Призначення: для корпусу
Тип підшипника: Fluid Dynamic Bearing
Кількість вентиляторів: 1
Регулювання обертів: PWM
Роз'єм: 4pin, 3pin (5V ARGB)
Колір вентилятора: чорний
Колір підсвітки: ARGB
Мінімальна швидкість обертання, об/хв: 800
Повітряний потік (CFM): 63,3
Рівень шуму, дБ: 29,5
Напруга живлення, В: 12
Розміри вентилятора, мм: 120
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Рівень таємності: 2 DIN; Тип різання: паралельний; Розмір фрагментів: 1×6.8 мм; Одночасне завантаження, до: 5 аркушів; Автоподача: відсутня; Ширина різу: 220 мм; Швидкість...