Вентилятор 2E 2E-F120OI-ARGB (UA)
Залишити відгук
Код товару: 224196
Є на складі
2E
2E
Призначення: для корпусу; Тип підшипника: ковзання; Кількість вентиляторів: 1; Регулювання оборотів: немає; Роз'єм: 3pin + 3pin (ARGB 5V); Колір підсвічування: ARGB; Рівень шуму, дБ: 25,3; Напруга живлення, В: 12; Час безвідмовної роботи, ч: 30000; Розміри вентилятора, мм: 120x120x25
Детальніше про товар
513
Ремонт
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Призначення: для справи
Тип підшипника: ковзання
Кількість шанувальників: 1
Революції: Ні
Роз'єм: 3PIN + 3PIN (ARGB 5V)
Виділення кольору: argb
Рівень шуму, БД: 25.3
Напруга потужності, в: 12
Лютий робочий час, H: 30 000
Розміри вентилятора, мм: 120x120x25
Є на складі
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
; Тип: поворотно-нахильний; Варіанти встановлення: на стіл; Кількість ступенів свободи: 4; Мінімальна підтримувана діагональ: 17"; Максимальна підтримувана...
Дисплей: 6.77" / Amoled (2392x1080 пікселів) / Процесор: Qualcomm Snapdragon 7s Gen3 + Adreno 710 / Оперативна пам'ять: 8 Гб / Вбудована пам'ять: 128 Гб / microSD - ні / Камера: 50+8+50Мп + фронт 32Мп / Батарея: 5000...
Об'єм: 20 TB; Швидкість обертання шпинделя: 7200 об / хв; Розмір буфера: 512 МБ; Інтерфейс: SATA III; Форм-фактор: 3.5"; Лінійка (Серія): SkyHawk AI; Швидкість передачі даних: 285 МБ / c; Iнше:...
Уточнити наявність
Бренд: WD; Тип HDD: Внутрішній; Об'єм, ТБ: 4; Інтерфейс підключення: SATA rev. 3.0; Форм-фактор, дюйм: 3,5"; Призначення (для внутрішніх): для настільних комп'ютерів; Розміри, мм...