Ubiquiti PBE-5AC-620 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 153935
Уточнити наявність
Ubiquiti PBE-5AC-620 (UA)
Ubiquiti PBE-5AC-620 (UA)
Ubiquiti
Ubiquiti
Режими роботи: Wi-Fi точка, Wi-Fi міст; Стандарти мереж: ac, n; Робоча частота: 5 ГГц; Кількість антен: 2; Інтерфейси: WAN 10/100/1000 Мбіт / с; Додаткові можливості: технологія MIMO, AirMax; Ширина: 620 мм; Висота: 620 мм; Глибина: 386 мм; Вага: 6400 г
Ремонт
Основні
Робоча частота 5 ГГц
Тип антени Зовнішня/не знімається
Всі характеристики
Режими роботи: точка Wi-Fi, Wi-Fi Bridge
Стандарти мереж: AC, N
Частота роботи: 5 ГГц
Кількість антен: 2
Інтерфейси: WAN 10/100/1000 Мбіт/с
Додаткові можливості: MIMO, AirMax Technology
Ширина: 620 мм
Висота: 620 мм
Глибина: 386 мм
Сила: Poee/адаптер
Робочий діапазон температури повітря: -40 ° C ~ +70 ° C
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Часті питання про Точки доступу і ретранслятори
🏆 Які Точки доступу і ретранслятори найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Точки доступу і ретранслятори:
💲 Ціни на Точки доступу і ретранслятори. Скільки коштують Точки доступу і ретранслятори?
💻 Де купити Точки доступу і ретранслятори у Львові?
🔥 Точки доступу і ретранслятори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Точки доступу і ретранслятори:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Адаптери в комплекті: 2 шт. / Швидкість передачі на мережах: 1000 Мбіт / с / с / радіус покриття: 300 м / локал: 1 гбіт / с / розмір адаптера (Shhvkht): 65x52x29 мм / колір: білий: білий
Швидкість електростанції: до 1200 Мбіт / с. Лан: 2 -кратна гігабітна локальна мережа / споживання електроенергії: 1 Вт (в режимі сну), 3 Вт (на роботі) / Сумісність: Powerline 1000,...
Тип: Точка доступу / живлення: 12 В (постійний струм), POE (802.3AT / AF) / Стандарт зв'язку: Wi -Fi 6 (802.11ax) / Максимальна швидкість: 1,775 Гбіт / частоти: 2,4 ГГц, 5 ГГц / робоча...