Tucano Tlinea / Black (BSBTK15-BK) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 277482
Є на складі
Tucano
Tucano
Ремонт
Основні
Тип Сумка
Діагональ, дюйм 16
Матеріал Матер'яний
Всі характеристики
Об'єм (з кишенями), L: 12
Вага, г: 800
Розмір, см: 28.5x42x13
Матеріал корпусу: Поліестер
Наявність пояса: ні
Система підвіски: регульовані ремінці для плечей
Наявність кадру (типу): Ні
Система вентиляції назад: Є
Система пиття: Ні
Кишенька ноутбуків: Так (16 ")
Спеціальне обладнання для обладнання: Ні
Пол: Унісекс
Колір: Чорний
Додаткові характеристики: На задній частині рюкзака є пояс для фіксації телескопічної ручки валізи.
Є на складі
Призначення: класичні; Тип сумки: сумка; Рекомендований розмір ноутбуку: 15.6 "; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу:...
Розпродаж
Максимальна діагональ екрану: 17.3"; Матеріал корпусу: Поліестер; Спосіб закриття: блискавка; Розміри внутрішні, мм: 430 x 295 x 45; Розміри зовнішні, мм: 450 x 310 х 110; Вага:...
; Тип сумки: сумка; Рекомендуваний розмір ноутбука: 16"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відділень: 1; Матеріал корпусу: поліестер; Особливості: знімний...
Рекомендований розмір ноутбука: 15.6"; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 2; Матеріал корпусу: поліестер; Об'єм: 20 л; Спинка: м'яка; Особливості:...
Часті питання про Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків
🏆 Які Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків найпопулярніші сьогодні?
💻 Де купити Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків у Львові?
🔥 Сумки, чохли і рюкзаки для ноутбуків які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Максимальна діагональ екрану: 14"; Спосіб закриття: блискавка; Розміри внутрішні, мм: 355 x 255 x 35; Розміри зовнішні, мм: 370 х 270 x 60; Діапазон діагоналі: 13" - 14.9"; Тип: сумка;...
Максимальна діагональ екрану: 16"; Спосіб закриття: блискавка; Розміри внутрішні, мм: 405 x 275 x 30; Розміри зовнішні, мм: 430 х 300 x 100; Діапазон діагоналі: 15" - 16"; Тип: сумка;...
Максимальна діагональ екрану: 14"; Матеріал: Нейлон; Спосіб закриття: блискавка; Розміри внутрішні, мм: 350 x 250 x 50; Розміри зовнішні, мм: 380 х 290 х 60; Колір: Коричневий;