Жорсткий диск Transcend StoreJet 25C3S (TS2TSJ25C3S)
Залишити відгук
Код товару: 179395
Є на складі
Transcend
Transcend
Тип: зовнішній; Призначення: для ПК; для ноутбука; Ємність 2000 ГБ; Форм-фактор: 2.5 "; Інтерфейси підключення: USB 3.1; Комплектація: USB кабель / 2шт (USB Type-C і USB Type-C на Type-A); Харчування (зовнішні): USB порт; Робоча температура: 5 ° C ( 41 ° F) ~ 55 ° C (131 ° F); Робоча напруга: 5 В постійного струму; Матеріал корпусу: алюміній
Ремонт
Основні
Тип жорсткого диска Зовнішній
Ємність накопичувача 1.5 - 2 ТБ
Форм-фактор 2.5
Інтерфейс USB 3.1
Всі характеристики
Тип: Зовнішній
Призначення: для ПК; Для ноутбука
Форм -фактор: 2,5 "
Інтерфейси з'єднання: USB 3.1
Комплекс: USB-кабель /2шт (USB Type-C та USB Type-C на типі-A)
Потужність (зовнішній): USB -порт
Робоча температура: 5 ° C (41 ° F) ~ 55 ° C (131 ° F)
Робоча напруга: 5 в прямому струмі
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: срібло
Розміри: 114,5 x 78,5 x 9,95 мм
Вага: 133 г.
Ширина: 100 мм
Висота: 50 мм
Довжина: 170 мм
Часті питання про Жорсткі диски HDD
💲 Ціни на Жорсткі диски HDD. Скільки коштують Жорсткі диски HDD?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Обсяг: 2 TB; Швидкість обертання шпинделя: 7200 об / хв; Розмір буфера: 256 MB; Інтерфейс: SATA III; Лінійка (Серія): WD Blue; Форм-фактор: 3,5 ";
Форм-фактор: 3.5"; Ємність накопичувача: 4 ТБ; Інтерфейс: SATA; Пропускна здатність інтерфейсу: 6 Гбіт / с; Об'єм буфера: 256 МБ; Швидкість обертання шпинделя: 5400 об / хв.; Розмір...
Переглянуті товари
Новинка
Тип керування: електронний; Потужність: 1100 Вт; Система сушіння: нагрівальна; Кількість секцій: 12; Об'єм: 56 л; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Продукти для сушіння:...
Виробник камери: Canon; Місткість: 900mAh; Сумісний з акумулятором: BP-308B; Підходить до моделей: DC50, DC51, HV10, IXY DVM5, MVX4i, Optura 600, VIXIA HR10; Напруга: 7.4V; Тип акумулятора: Li-ion;
Бренд: 2E; Форм-фактор материнської плати: MicroATX / Mini-ITX; Типорозмір: Mini-Tower; Призначення: робоча станція; Потужність БП, Вт: 400; PSU (живлення материнської плати): 24 pin + 4 pin;...