Міксер TEFAL HT450B38
Код товару: 187202
Є на складі
- Розділ: Міксери
- Дивитися інші: Міксери TEFAL
- Гарантія на товар: 24 місяці
Тип: ручний; Потужність: 450 Вт; Кількість швидкостей: 5 швидкостей; Насадки: віночки, гаки для замісу тіста; Механіка змішування: з обертається чашею; Основні функції: турборежим; Вага: 1.14 кг; Матеріал корпусу: пластик; Колір сірий; Довжина: 13.1 см
Гарантія
- Гарантія на товар: 24 місяці
- Обмін / повернення товару протягом 14 днів
- Детальніше про гарантії
Кредит
- Детальніше про ремонт
Купити Міксер TEFAL HT450B38
Часті питання про Міксери
🏆 Які Міксери найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Міксери:
PRIME Technics PSM 15486 WK
KENWOOD HMP32.A0WH
KENWOOD HMP30.A0WH
KitchenAid ARTISAN 5 KSM 185 PSECA, 4.8 Л карамельного ЯБЛУКО
Grunhelm GRM662W
💲 Ціни на Міксери. Скільки коштують Міксери?
💻 Де купити Міксери у Львові?
🔥 Міксери які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Міксери:
SeaBreeze SB-050 (UA)
Edler EDHM-3040
Holmer HHM-40
Rotex RHM190-W (UA)
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Тип: ручний; Потужність: 450 Вт; Кількість швидкостей: 5 швидкостей; Насадки: віночки, гаки для замісу тіста; Основні функції: турборежим; Додаткові функції: легка...
Потужність двигуна (max): 450 Вт / Кількість швидкостей: 5 / Корпус: Пластиковий / Колір: Чорний / Довжина кабелю: 1.3 м / Габарити (шхвхг): 18.8 × 14.2 × 8.4 см / Вага нетто: 1.2 кг
Кількість насадок: 4; Кількість швидкостей: 5; Матеріал насадок: нерж. сталь; Потужність: 460 Вт; Турборежим: Є; Тип: Ручний; Тип підключення: Провідний; Колір білий
Топ продажів
Кількість насадок: 5; Кількість швидкостей: 5; Матеріал насадок: нерж. сталь; Потужність: 550 Вт; Турборежим: Є; Тип: Ручний; Тип підключення: Провідний; Колір білий
Кількість насадок: 6; Кількість швидкостей: Плавне регулювання швидкості; Матеріал насадок: нерж. сталь; Потужність: 250 Вт; Турборежим: Є; Тип: Ручний; Тип...
Переглянуті товари
Тип: акустичні стовпчики; Підключення: провідне, бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 8...