Tecro WB IR-10.84-BLWT (UA)
Залишити відгук
Код товару: 334848
Уточнити наявність
Tecro WB IR-10.84-BLWT (UA)
Tecro WB IR-10.84-BLWT (UA)
Tecro
Tecro
Діагональ: 84"; Тип сенсора: інфрачервоний; Співвідношення сторін: 4:3; Роздільна здатність: 32768х32768; Розмір робочої області: 1636х1219 мм; Живлення: від USB; Габарити: 1701х1283 мм; Вага: немає даних
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Інтерактивна дошка 84" — ідеальний вибір для ефективного навчання та презентацій. Завдяки підтримці до 10 одночасних дотиків та інфрачервоної технології, вона забезпечує точність і швидкість роботи. Сталева поверхня антиблікового білого кольору стійка до зносу, а програмне забезпечення з українською мовою гарантує зручність використання. Сумісна з операційними системами Windows, має низьке енергоспоживання та елегантний дизайн. комплекті є все необхідне для встановлення та роботи.
Діагональ: 84"
Тип сенсора: інфрачервоний
Співвідношення сторін: 4:3
Розмір робочої області: 1636х1219 мм
Живлення: від USB
Габарити: 1701х1283 мм
Вага: даних немає
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Клас товару Інтерактивна дошка
Всі характеристики
Діагональ: 84 "
Тип датчика: інфрачервоний
Коефіцієнт вечірок: 4
Роздільна здатність: 32768x32768
Розмір робочої зони: 1636x1219 мм
Сила: від USB
Розміри: 1701x1283 мм
Вага: немає даних
Часті питання про Інтерактивні дошки
🏆 Які Інтерактивні дошки найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Інтерактивні дошки:
💲 Ціни на Інтерактивні дошки. Скільки коштують Інтерактивні дошки?
💻 Де купити Інтерактивні дошки у Львові?
🔥 Інтерактивні дошки які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Інтерактивні дошки:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Новинка
Є на складі
Розмір екрану: 94,8"; Тип екрану: Сенсорний; Співвідношення сторін: 16 x 10; Час відгуку: 8 мс; Колір: Сірий; Ширина: 2059 мм; Висота (з підставкою): 1249 мм; Глибина (з підставкою):...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Основні характеристики; Тип: класичний; Генерація процесора Intel: 14 -T -покоління; Модель процесора: 14400F; Кількість ядер: 10 ядер; Кількість потоків: 16 потоків; Частота...
Розмір екрану: 23,8"; Тип матриці: LED, IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (FullHD); Співвідношення сторін: 16 x 9; Частота...
; Діагональ: 21.5"; Роздільна здатність: 1920 ? 1080; Швидкість інтерфейсу: 200 PPS; Кут огляду: 170°; Кількість кольорів: 16.7М; Яскравість, cd / m: 250; Час відгуку, мс: 8; Кількість...