Об'єктив Sony 35mm f/1.8 (SEL35F18.AE) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 47871
Є на складі
Sony
Sony
Тип об'єктива: фікс; Система: Sony; Фокусна відстань: 35 мм; Максимальна діафрагма: f / 1.8; Мінімальна діафрагма: f / 22; Стабілізація зображення: є; Кількість пелюсток діафрагми: 7; Діаметр фільтра: 49 мм; Вага: 155 г
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип об'єктива: фікс
Байонет (кріплення): Sony E
Фокусна відстань: 35 мм
Максимальна діафрагма: f / 1.8
Мінімальна діафрагма: f / 22
Розмір матриці: APS-C
Стабілізація зображення: так
Кути огляду: 44 °
Мінімальна дистанція фокусування: 0.3 м
Максимальне збільшення: 0.15
конструкція (елементів / груп): 6 елементів в 8 групах
Кількість пелюсток діафрагми: 7
Привід автофокусування: мотор
Діаметр фільтра: 49 мм
Габарити (діаметр / довжина): 62.5 x 45 мм
Вага: 155 г
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Байонет Sony E-mount (NEX)
Система оптичної стабілізації Є
Тип об'єктива Універсальні
Всі характеристики
Тип об'єктива: виправлення
Байонет (гора): Sony E
Відстань фокусу: 35 мм
Максимальна діафрагма: f/1.8
Мінімальна діафрагма: f/22
Розмір матриці: APS-C
Стабілізація зображення: Так
Кути огляду: 44 °
Максимальне збільшення: 0,15
Автофокус -привід: двигун
Діаметр фільтра: 49 мм
Розміри (діаметр/довжина): 62,5 х 45 мм
Вага: 155 г
Часті питання про Об'єктиви
🏆 Які Об'єктиви найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Об'єктиви. Скільки коштують Об'єктиви?
💻 Де купити Об'єктиви у Львові?
🔥 Об'єктиви які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Топ продажів
Модель: Sony 135mm, f / 1.8 GM; Тип об'єктива: портретний; Тип байонету: Sony E; Форм-фактор: APS-C; Фокусна відстань: 135 мм; Максимальна діафрагма: f / 1.8; Мінімальна діафрагма: f / 22;...
Тип об'єктива: стандартний Zoom; Система: Sony; Байонет (кріплення): Sony E; Фокусна відстань: 16 - 55 мм; Максимальна діафрагма: f / 2.8; Мінімальна діафрагма: f / 22; Кути огляду: 83-29...
Тип об'єктива: ширококутний; Система: Nikon; Байонет (кріплення): Nikon Z; Фокусна відстань: 24 мм; Максимальна діафрагма: f / 1.8; Мінімальна діафрагма: f / 16; Кути огляду: 84 °;...
Переглянуті товари
Тип: акустичні стовпчики; Підключення: провідне; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 8 Ом; Максимальний вхідний опір: 12 Ом;...
Весь переглянутий товар - 10 шт