Мобільна батарея Sigma X-power SI10A7QL-MAG grey 10000mAh (4827798955116) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 373996
Уточнити наявність
Sigma Mobile
Sigma Mobile
Бренд: Sigma mobile; Заряджувані пристрої: для телефонів, смартфонів, планшетів; Підключення пристроїв: USB Type-C, MagSafe; Загальна потужність, Вт: 20; Кількість виходів USB Type-C: 1; Потужність зарядки USB Type-C, Вт: 20; Вихідні значення заряду порту USB Type-C: 5В/3A, 9В/2.22A, 12В/1,67A; Підтримка протоколів швидкої зарядки: PD3.0/QC2.0/QC3.0/AFC/FCP/SCP/Apple 2,4A/BC1.2/DCP-1,5A/PE+1.1/PE+2.0; Бездротова зарядка MagSafe: є
Ремонт
Основні
Ємність 10000 - 15999 мА*г
Всі характеристики
Заряджувані пристрої: для телефонів, смартфонів, планшетів
Підключення пристроїв: USB Type-C, MagSafe
Загальна потужність, Вт: 20
Кількість виходів USB Type-C: 1
Потужність зарядки USB Type-C, Вт: 20
Вихідне значення заряду порту USB Type-C: 5В/3A, 9В/2.22A, 12В/1,67А
Бездротова зарядка MagSafe: є
Ємність батареї, Вт·ч: 38.5
Тип батареї: Li-Pol
Порт зарядки Power bank'a: USB Type-C
Потужність заряду Power bank'a: 18
Швидка зарядка акумулятора: є
Індикація: Світлодіодний індикатор рівня заряду
Розмір, мм: 105x66x14,6
Маса, г: 245
Колір: Сірий
Додатково: Вогнетривкий АБС+PC. Бездротова зарядка з використанням MagSafe потужністю до 15Вт. Алюмінієвий тонкий корпус.
Є на складі
Ємність акумулятора: 10000 mAh / Тип акумулятора: Li-Pol / Кількість портів: 1 USB-A, 1 Type-C / Бездротова зарядка: 5W / 7.5W / 10W / 15W (MagSafe 7.5W) / Підтримка Power Delivery: Так, / Індикатор заряду: LED
Місткість батареї: 5000 мАг / Реальна ємність: 3150 мАг / Ємність батареї: 19 Вт*ч / Тип акумуляторів: Li-Pol / Бездротова зарядка: 15 Вт / Магнітне кріплення (MagSafe): є / Швидка...
Ємність акумулятора: 10000 mAh / Максимальна вихідна потужність: 22.5W / Тип акумуляторів: Лі-полімерні (Li-pol) / Індикація: З індикатором рівня заряду / Вхідні інтерфейси: USB...
Ємність: 30000mAh / Вихід: USB - 18W (для QC, FCP, AFC), Type-C - 20W (PD, QC, FCP, AFC) / Індикатор: світлодіодний індикатор / Матеріал корпусу: ABS + PC вогнетривкий корпус + літій-полімерна...
Часті питання про Мобільні батареї
🏆 Які Мобільні батареї найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Мобільні батареї:
Power Bank Magsafe Veron 10000 mAh 22.5W USB C (1547 грн)
💲 Ціни на Мобільні батареї. Скільки коштують Мобільні батареї?
💻 Де купити Мобільні батареї у Львові?
🔥 Мобільні батареї які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Мобільні батареї:
Hoco J100A High-ranking 20000mAh 10.5W Black (610 грн)
XO PB309 20000mAh 22.5W Black (966 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Ємність акумулятора 50 000 мА·г / Максимальна вихідна потужність 22,5 Вт / Вихідний струм 2 А / Тип акумуляторів: літій-полімерні (Li-pol)
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Бренд: Lian Li; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: гідродинамічний; Кількість вентиляторів: 1; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір радіатора: чорний; Колір...
Підключення: бездротове; Кількість смуг: 2; Інтерфейси: USB, USB-C; Роз'єми: AUX, 1 x 1 / 4"; Потужність колонок, Вт: 70; Живлення: акумулятор; Час роботи від акумулятора, год.: 10;...
Бренд: Merlion; Колір: сірий; Офіційний фактор ноутбука: 14 "; особливості: з відділом ноутбука; Опис: Визнаний & ndash Classic, тип сумки та сумка Ndash, рекомендації ноутбука та...