Мобільна батарея Sigma X-power SI10A8QL-MAG silver 10000mAh (4827798161012) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 373997
Уточнити наявність
Sigma Mobile
Sigma Mobile
Бренд: Sigma mobile; Заряджаючі пристрої: для телефонів, смартфонів, планшетів; Підключення пристроїв: USB Type-C, MagSafe; Загальна потужність, Вт: 22.5; Кількість виходів USB Type-C: 1; Потужність зарядки USB Type-C, Вт: 22.5; Вихідне значення заряду порту USB Type-C: 5В/3A, 9В/2.22A, 10В/2,25А, 12В/1,67А; Підтримка протоколів швидкої зарядки: PD3.0/QC2.0/QC3.0/AFC/FCP/SCP/Apple 2,4A/BC1.2/DCP-1,5A/PE+1.1/PE+2.0; Безпровідна зарядка MagSafe: є; Вбудований кабель...
Ремонт
Основні
Ємність 10000 - 15999 мА*г
Всі характеристики
Заряджувані пристрої: для телефонів, смартфонів, планшетів
Підключення пристроїв: USB Type-C, MagSafe
Загальна потужність, Вт: 22.5
Кількість виходів USB Type-C: 1
Потужність зарядки USB Type-C, Вт: 22.5
Вихідні значення заряду порту USB Type-C: 5В/3A, 9В/2.22A, 10В/2,25А, 12В/1,67А
Бездротова зарядка MagSafe: є
Вбудований кабель (вихід): USB Type-C
Ємність батареї, Вт·ч: 38.5
Тип батареї: Li-Pol
Порт зарядки Power bank'a: USB Type-C
Потужність заряду Power bank'a: 18
Швидка зарядка акумулятора: є
Індикатор: Дисплей
Розмір, мм: 107,5x69x20
Маса, г: 270
Колір: сріблястий
Додатково: Вогнестійкий АБС+PC. Бездротова зарядка з використанням MagSafe потужністю до 15Вт. Цифровий індикатор
Є на складі
Ємність: 30000mAh / Вихід: USB - 18W (для QC, FCP, AFC), Type-C - 20W (PD, QC, FCP, AFC) / Індикатор: світлодіодний індикатор / Матеріал корпусу: ABS + PC вогнетривкий корпус + літій-полімерна...
Розпродаж
Є на складі
Ємність акумулятора: 10000 mAh / Тип акумулятора: Li-Pol / Кількість портів: 1 USB-A, 1 Type-C / Бездротова зарядка: 5W / 7.5W / 10W / 15W (MagSafe 7.5W) / Підтримка Power Delivery: Так, / Індикатор заряду: LED
Номінальна: 10000 мА·год / Підтримка протоколів швидкої зарядки: PD 3.0, PD 20W, QC 2.0 / 3.0, FCP, SCP, AFC тощо / Індикатори: LED-індикатор рівня заряду, Зелений індикатор PD / QC швидкої...
Часті питання про Мобільні батареї
🏆 Які Мобільні батареї найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Мобільні батареї:
💲 Ціни на Мобільні батареї. Скільки коштують Мобільні батареї?
💻 Де купити Мобільні батареї у Львові?
🔥 Мобільні батареї які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Мобільні батареї:
Hoco J100A High-ranking 20000mAh 10.5W Black (610 грн)
XO PB309 20000mAh 22.5W Black (966 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Ємність акумулятора 50 000 мА·г / Максимальна вихідна потужність 22,5 Вт / Вихідний струм 2 А / Тип акумуляторів: літій-полімерні (Li-pol)
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Вид кронштейна: поворотно-похилий; Діагональ, що рекомендується: 60" - 120"; Максимальний стандарт VESA: 900 х 600 мм; Стандарти VESA: 200x100 мм, 200x200 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300...