Sencor SOI1100SL (UA)
Залишити відгук
Код товару: 147375
Є на складі
Sencor SOI1100SL (UA)
Sencor SOI1100SL (UA)
Sencor SOI1100SL (UA)
Sencor SOI1100SL (UA)
Sencor SOI1100SL (UA)
Sencor SOI1100SL (UA)
Sencor SOI1100SL (UA)
Sencor SOI1100SL (UA)
Sencor SOI1100SL (UA)
Sencor SOI1100SL (UA)
Sencor SOI1100SL (UA)
Sencor SOI1100SL (UA)
Sencor
Sencor
Ремонт
Купити Sencor SOI1100SL (UA)
Основні
Тип Іригатор
Категорія Для дорослих
Технологія чищення Пульсуюча
Живлення Від акумулятора
Всі характеристики
Тип: Ірригатор
Вікова група: для дорослих
Кількість знімних форсунок: 10
Режими роботи: Щоденне прибирання, масаж, Бересная
Кількість режимів роботи: 3
Додаткові функції: таймер, індикатор стану акумулятора
Система живлення: акумулятор
Години роботи: 56 хв
Час зарядки: 8 годин
Колір: срібло
Країна виробництва: Китай
Часті питання про Зубні щітки та іррігатори
🏆 Які Зубні щітки та іррігатори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Зубні щітки та іррігатори. Скільки коштують Зубні щітки та іррігатори?
💻 Де купити Зубні щітки та іррігатори у Львові?
🔥 Зубні щітки та іррігатори які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Тип: насадка для іригатора; Призначення: доросла; Кількість насадок: 1; Зубний центр: класична насадка; Ширина: 100 мм; Висота: 20 мм; Довжина: 100 мм
Переглянуті товари
Тип: звичайний; Об'єм: 1 л; Потужність: 1360 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Тип нагрівального елемента: прихований (диск); Індикатор рівня води: зовнішній; Фільтр від...
Тип: праска з подачею пара; Максимальна потужність 2400 Вт; Підключення: провідний; Матеріал підошви: кераміка; Резервуар для води: 300 мл; Швидкість постійної подачі...
Уточнити наявність
Новинка
Тип праски: праска з подачею пари; Потужність: 2500 Вт; Підключення: провідне; Матеріал підошви: керамічна; Резервуар для води: 430 мл; Безпека та захист: протикрапельна...
Типорозмір: Miditower; Наявність блоку живлення без блоку живлення; Габарити, мм: 370*210*480мм; Вага, кг: 5.42 кг;