Блендер Sencor SHB 5605RS-EUE3 (41010369) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 198775
Є на складі
Sencor
Sencor
Ремонт
Основні
Тип Погружний
Потужність Більше 900 Вт
Матеріал чаші Пластик
Матеріал ніжки Сталь
Живлення Електромережа
Всі характеристики
Тип: Блендер для занурення
Регулювання швидкості: Так
Кількість швидкостей: 20
Turbojet: Так
Режим імпульсу: Так
Форсунки: віночок; Шліфувальна машина
Матеріал чашки: пластик
Об'єм чашки, L: 1,25
Об'єм додаткової миски, L: 0,8
Особливості = == Технологія Titanium Quadblade
Потужність: з мережі
Довжина кабелю, м: 1,2
Розміри, див.: 21,5 x 43,4 x 14,5
Вага, кг: 1,9
Колір: рожевий
Часті питання про Блендери
🏆 Які Блендери найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блендери:
💲 Ціни на Блендери. Скільки коштують Блендери?
💻 Де купити Блендери у Львові?
🔥 Блендери які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блендери:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Тип: занурювальний; Потужність: 1000 Вт; Ємність склянки: 0.7 л; Особливості: ергономічна ручка; Колір білий;
Тип: занурювальний; Потужність: 1000 Вт; Ємність склянки: 0.7 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Ємність міні-подрібнювача: 500 мл; Насадки і ножі: насадка-віночок,...
Потужність: 450 Вт; Ємність великого подрібнювача: 500 мл; Кількість швидкостей: 2; Турборежим: є; Колір: білий, сірий;
Тип: занурювальний; Потужність: 600 Вт; Ємність склянки: 0.7 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Ємність міні-подрібнювача: 350 мл; Насадки і ножі: ніж для подрібнення,...
Тип: занурювальний; Потужність: 560 Вт; Ємність склянки: 0.5 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Ємність міні-подрібнювача: 500 мл; Насадки і ножі: насадка подрібнювач,...
Ємність чаші: 0.8 л; Потужність: 400 Вт; Вага: 1.3 кг; Колір червоний; Функції: подрібнення; Матеріал чаші: пластик; Кількість швидкісних режимів: 1;
Переглянуті товари
Розпродаж
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Із захистом дітей: так; Особливості: 4 x USB; Із захистом від...
Новинка
Тип керування: механічний; Потужність: 600 Вт; Система сушіння: конвективна; Кількість секцій: 11; Об'єм: 41 л; Матеріал корпусу: пластик; Продукти для сушіння: овочі,...