Блок живлення Seasonic 750W (FOCUS-SGX-750) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 358021
Уточнити наявність
Блок живлення Seasonic 750W (FOCUS-SGX-750) (UA) Seasonic 750W (FOCUS-SGX-750) (UA) Seasonic 750W (FOCUS-SGX-750) (UA) Seasonic 750W (FOCUS-SGX-750) (UA) Seasonic 750W (FOCUS-SGX-750) (UA)
Seasonic
Seasonic
Стандарт БП: SFX; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin; Підключення відеокарти: 4x6+2 pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 24 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ SFX
Всі характеристики
Стандарт БП: SFX
Потужність: 750 Вт
Модульне підключення кабелів: Full
Модуль PFC: активний
Підключення материнської плати: 20+4 pin
Підключення процесора: 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin
Підключення відеокарти: 4x6+2 pin
Кількість роз'ємів SATA: 6
Кількість роз'ємів Peripheral: 3
OutputCurrent +5V: 20A
OutputCurrent +3,3V: 20A
OutputCurrent +12V1: 62A
OutputCurrent -12V: 0.3А
OutputCurrent +5Vsb:
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x92 мм
Розміри, мм: 125 x 100 x 63.5 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Бренд: Nikon; Тип кріплення: Nikon Z; Фокусна відстань в 35мм еквіваленті: 14-24; Конструкція (лінз / груп): 16 / 11; Максимальне значення діафрагми: f / 2,8; Кількість пелюсток...
Тип пам'яті: DDR5; Обсяг пам'яті: 64 ГБ; Кількість модулів у комплекті: 1; Частота пам'яті: 6400 МГц; Таймінги: CL52-52-52; Напруга живлення: 1.1 В; Охолодження: немає;
Процесор: Intel® Core™ Ultra 9 288 В (8 ядер, 8 потоків, 3,30–5,10 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам’яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2...
Максимальна швидкість обертання вентиляторів: 3000RPM; Повітряний потік: 17.18 CFM; Тиск: 2.18 мм H2O; Рівень шуму: 19.3dB; Середнє напрацювання на відмову (MTBF): 150000 ч; Тип роз'єму...
Весь переглянутий товар - 47 шт