Блок живлення Seasonic 650W BLACK (CORE GX-650-ATX31) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 358020
Є на складі
Блок живлення Seasonic 650W BLACK (CORE GX-650-ATX31) (UA) Seasonic 650W BLACK (CORE GX-650-ATX31) (UA) Seasonic 650W BLACK (CORE GX-650-ATX31) (UA) Seasonic 650W BLACK (CORE GX-650-ATX31) (UA) Seasonic 650W BLACK (CORE GX-650-ATX31) (UA) Seasonic 650W BLACK (CORE GX-650-ATX31) (UA) Seasonic 650W BLACK (CORE GX-650-ATX31) (UA) Seasonic 650W BLACK (CORE GX-650-ATX31) (UA) Seasonic 650W BLACK (CORE GX-650-ATX31) (UA) Seasonic 650W BLACK (CORE GX-650-ATX31) (UA)
Seasonic
Seasonic
; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin; Підключення відеокарти: 2x6+2 pin, 1x16 pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 3
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 3
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 24 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Стандарт БП: ATX
Потужність: 650 Вт
Модульне підключення кабелів: Full
Модуль PFC: активний
Підключення материнської плати: 20+4 pin
Підключення процесора: 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin
Підключення відеокарти: 2x6+2 pin, 1x16 pin
Кількість роз'ємів SATA: 6
Кількість роз'ємів Peripheral: 3
OutputСurrent +5V: 20A
OutputСurrent +3,3V: 20A
OutputCurrent +12V1: 54A
OutputСurrent -12V: 0.3A
OutputСurrent +5Vsb: 3A
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x120 мм
Розміри, мм: 150 x 140 x 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...