Джерело безперебійного живлення Ritar E-RTM500 (300W) ELF-L (E-RTM500L) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 33004
Є на складі
Джерело безперебійного живлення Ritar E-RTM500 (300W) ELF-L (E-RTM500L) (UA) Ritar E-RTM500 (300W) ELF-L (E-RTM500L) (UA) Виробник  RITAR
Ritar
Ritar
Клас товару: для домашніх ПК; Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 300 Вт; Потужність, ВА: 500 В * А; Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда; Вхідна напруга: 145 до 290 В; Автон. робота при max навантаж: 4.4 хв
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Клас товару: для домашніх ПК
Тип виконання: класичний
Потужність, Вт: 300 Вт
Потужність, ВА: 500 В * А
Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда
Вхідна напруга: 145 до 290 В
Автон. робота при max навантаж: 4.4 хв
Кількість розеток: 2
Час переходу на батарею, мс: 8
AVR: є
Гарантія, міс: 24
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Номінальна потужність, Вт 225 - 390 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Модель: E -RTM500 (300W) ELF -L
Стаття: E -RTM500L
Клас продукту: для домашнього ПК
Тип виконання: класичний
Потужність, ват: 300 Вт
Влада, va: 500 v*a
Форма виведення струму: відповідна синусоїд
Вхідна напруга: 145 до 290 В
Авто. Робота при навантаженні Mac: 4,4 хв
Кількість розетків: 2
Час переходу до акумулятора, MS: 8
AVR: Так
Гарантія, місяць: 24
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...