Акумуляторна батарея Ritar CARBON RITAR DC12-200C 12V-200.0Ah (DC12-200C) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 127296
Є на складі
Ritar
Ritar
Напруга: 12 В; Ємність: 200 Ач; Призначення: універсальні; Тип клем: F12 (M8); Розмір: 522 * 219 * 224 мм; Вага: 60 ​​кг; Країна виробництва: Китай
Ремонт
Напруга 12 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Стрес: 12 століття
Ємність: 200 ах
Призначення: Універсальний
Тип CLEM: F12 (M8)
Розмір: 522*219*224 мм