Акустична система REAL-EL S-415 Black (EL121200017) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 331882
Уточнити наявність
REAL-EL
REAL-EL
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 20 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: 2 х 10 Вт; Частотний діапазон: 90 – 20 000 Гц; Частотний діапазон сабвуфера: -; Співвідношення сигнал/шум: даних немає; Аудіо: mini Jack 3.5 mm
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Акустична система REAL-EL S-415 – потужне звучання та стильний дизайн! REAL-EL S-415 забезпечує чисте та насичене звучання завдяки двосмуговій системі, що відтворює як високі, так і низькі частоти з максимальною деталізацією. Корпус із дерева (MDF) посилює акустичні властивості, створюючи відчуття природного, потужного звуку. Система підтримує бездротове підключення через Bluetooth і має дротовий роз'єм 3.5 мм для зручного підключення до різних пристроїв. Додатково передбачено гніздо для навушників з автоматичним перемиканням режиму, а регулятор низьких частот дозволяє легко налаштувати глибину басів. Функція вибору кольору RGB підсвічування у динамічному або статичному режимі дозволяєстворювати унікальну неповторну атмосферу. Лакована передня панель підкреслює стильний дизайн системи. REAL-EL S-415 – це гармонійне поєднання якісного звуку та естетики, яке доповнить будь-який інтер'єр. Вибирайте REAL-EL S-415, щоб насолоджуватися преміальним звуком та бездоганним дизайном! Особливості Двосмугова акустична система Бездротова передача сигналу по Bluetooth Дротове підключення 3.5 мм Роз'єм для підключення навушників Динамічна/статична RGB підсвічування Матеріал корпусу-дерево (MDF)
Формат акустики: 2.0
Тип: стаціонарні
Кількість смуг: немає даних
Потужність: 20 Вт
Потужність сабвуфера: -
Потужність сателітів: 2 х 10 Вт
Частотнийдіапазон сабвуфера: -
Співвідношення сигнал/шум: даних немає
Аудіо: mini Jack 3.5 mm
USB: ні
Ethernet: ні
Wi-Fi: ні
/>Bluetooth: є
Кардрідер: ні
FM-приймач: ні
Пульт ДК: ні
Живлення: від мережі
Час роботи: -
Матеріал корпусу: МДФ
Матеріал корпусу сабвуфера: -
Матеріал корпусу сателітів: -
Діаметр динаміків: 76 мм, 25 мм
Діаметр динаміків сабвуфера: -
Діаметр динаміків сателітів: -
Габарити: -
Габарити сабвуфера: -
Габарити сателітів: 200 х 130 х 115 мм
Вага: 1.7 кг
Колір: чорний
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип Стаціонарні
Підключення Провідні
Всі характеристики
Тип: нерухомий
Кількість смуг: немає даних
Сила: 20 Вт
Sabwufer Power: -
Діапазон частот Sabwufer: -
Співвідношення сигналу/шум: немає даних
Аудіо: міні -джек 3,5 мм
USB: Ні
Ethernet: Ні
Wi-Fi: Ні
Bluetooth: Так
Cardrider: Ні
FM -приймач: Ні
Пульт дистанційного керування: Ні
Потужність: з мережі
Години роботи: -
Будівельний матеріал: MDF
Матеріал справи Sabwoofer: -
Супутниковий матеріал: -
Діаметр ораторів: 76 мм, 25 мм
Діаметр динаміків сабвуфера: -
Діаметр ораторів супутників: -
Розміри: -
Розміри Sabwufer: -
Вага: 1,7 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Потужність: 12 Вт; Потужність сателітів: 2 х 6 Вт; Частотний діапазон: 90 - 20 000 Гц; Аудіо: mini Jack 3.5 mm; Колір: чорний.
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: підвісна; Кількість каналів: 1.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 8 Ом;...
Тип: портативна / Вихідна потужність: 40 Вт / Частотний діапазон: 65-20000 Гц / Харчування: акумулятор 7500 мАч / Колір: Squad
Версія Bluetooth: V5.0 / Звук: Двоканальний стерео / Потужність: 40 Вт / Батарея: 4 х 2200 мАг (всього 8800 мАг) / Час прослуховування музики: 10 годин / Час зарядки: 6-8 годин
Bluetooth: V5.3 / Батарея: 1500mAh / Тип порту для зарядки: Type C / Час роботи: 4-6 год / Потужність: 5W / Розмір пристрою: 260*44*22 мм / Колір: синій
; Підключення: бездротове; Установка: поличне; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 2; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна...
Тип: Портативна колонка / Підключення: Безпровідне з'єднання / Потужність колонок, Вт: 5 / Синхронізація колонок (TWS): є / Автономність, год: 1200 мА·год / Колір: чорний