Акустична система REAL-EL S-405 Black (EL121100016) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 332827
Є на складі
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
REAL-EL S-405 — компактність, якість та бездротова свобода! Шукаєш акустичну систему, яка відмінно підходить для використання вдома чи в офісі? REAL-EL S-405 – ідеальний вибір! Завдяки компактному дизайну ці колонки легко розмістити навіть у найменшому просторі, а підключення через Bluetooth дозволяє насолоджуватися звуком без зайвих дротів. Для більшої універсальності є підключення через 3.5 мм аудіокабель. REAL-EL S-405 підходить для ПК, ноутбуків, планшетів, смартфонів та інших пристроїв. Живлення через USB забезпечує зручність використання у будь-яких умовах. Висока якість звучання, сучасний дизайн та зручне керування роблять REAL-EL S-405 ідеальним рішенням для щоденного використання.Насолоджуйся комфортом та чистим звуком з улюбленими пристроями! Бездротова передача сигналу по Bluetooth Дротове підключення 3.5 мм Компактний дизайн Управління рівнем гучності на передній панелі
Формат акустики: 2.0
Тип: стаціонарні
Кількість смуг: немає даних
Потужність: 8 Вт
Потужність сабвуфера: -
Потужність сателітів: 2 х 4 Вт
Частотний діапазон сабвуфера: -
Співвідношення сигнал/шум: даних немає
Аудіо: mini Jack 3.5 mm
Матеріал корпусу сателітів: -
Діаметрдинаміків: 45 мм
Діаметр динаміків сабвуфера: -
Діаметр динаміків сателітів: -
Габарити: -
Габарити сабвуфера: -
Вага: 0.75 кг
Основні
Тип Стаціонарні
Підключення Провідні
Всі характеристики
Тип: нерухомий
Кількість смуг: немає даних
Сила: 8 Вт
Sabwufer Power: -
Діапазон частот Sabwufer: -
Співвідношення сигналу/шум: немає даних
Аудіо: міні -джек 3,5 мм
Супутниковий матеріал: -
Діаметр ораторів: 45 мм
Діаметр динаміків сабвуфера: -
Діаметр ораторів супутників: -
Розміри: -
Розміри Sabwufer: -
Супутникові розміри: 170 х 100 х 88 мм
Вага: 0,75 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Основні характеристики; Підключення: провідний, бездротовий; Встановлення: підлога; Кількість каналів: 2.0; Кількість смуг: 2; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом;...
Тип акустики: портативна; Формат акустики: 2.0; Потужність: більше 100 Вт; Частотний діапазон: 40 – 20 000 Гц; Співвідношення сигнал / шум: >80 дБ; Матеріал корпусу: пластик;...
Найдоступніші моделі Акустичні системи:
Omega OG-15 6W blue USB (OG15BL) (UA) (227 грн)
Omega OG-15 6W black USB (OG15B) (UA) (227 грн)
Defender SPK 22 2х2,5W USB black (65503) (237 грн)
Також вас можуть зацікавити
Потужність: 20 Вт; Джерела медіа: Bluetooth; картка MicroSD; USB; AUX; Версія Bluetooth: 5.3; Елементи управління: керування відтворенням (Play / Pause); регулювання гучності; перемикання...
Переглянуті товари
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Тип: внутрішній; Об'єм пам'яті: 512 GB; Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND; Форм-фактор: 2.5 "; Інтерфейс: SATA 6Gb / s; Швидкість читання, макс .: 560 Mb / s; Швидкість запису, макс .: 540 Mb / s;...