Акустична система REAL-EL S-245 Black (EL121200015) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 331880
Уточнити наявність
REAL-EL
REAL-EL
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 20 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: 2 х 10 Вт; Частотний діапазон: 70 - 22000 Гц; Частотний діапазон сабвуфера: -; Співвідношення сигнал/шум: даних немає; Аудіо: mini Jack 3.5 mm
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
REAL-EL S-245 вибір шанувальників дизайну та звуку! REAL-EL S-245 це мультимедійна акустична система, що поєднує стильний дизайн із якісним звуком. Лакована передня панель і срібна окантовка динаміків надають їй сучасного вигляду, що стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Завдяки корпусу з MDF та двосмугової конструкції S-245 забезпечує чисте та насичене звучання. Система підтримує підключення через 3.5 мм роз'єм, що дозволяє легко підключитися до комп'ютера, ноутбука або іншого джерела звуку. Крім того, акустична система обладнана роз'ємом для навушників, що забезпечує зручність прослуховування музики в індивідуальному режимі. Зручні регулятори гучності та високих частот дозволяютьлегко налаштовувати звук під свої уподобання, створюючи ідеальний баланс між глибокими басами та чіткими високими частотами. Це дозволяє досягти максимальної персоналізації звучання відповідно до жанру музики чи настрою. REAL-EL S-245 це стильний компаньйон для насолоди звуком щодня! Особливості Двосмугова акустична система Регулювання рівня гучності та тембру ВЧ Роз'єми для підключення навушників Матеріал корпусу – дерево (MDF)
Формат акустики: 2.0
Тип: стаціонарні
Кількість смуг: даних немає< br/>Потужність: 20 Вт
Потужність сабвуфера: -
Потужність сателітів: 2 х 10 Вт
Частотний діапазон сабвуфера: -
Співвідношення сигнал/шум: ніданих
Аудіо: mini Jack 3.5 mm
USB: ні
Ethernet: ні
Wi-Fi: ні
Bluetooth: ні
Кардрідер: ні
/>FM-приймач: ні
Пульт ДК: ні
Живлення: від мережі
Час роботи: -
Матеріал корпусу: МДФ
Матеріал корпусу сабвуфера: -
Матеріал корпусу сателітів: -
Діаметр динаміків: 76 мм, 25 мм
Діаметр динаміків сабвуфера: -
Діаметр динаміків сателітів: -< br/>Габарити: -
Габарити сабвуфера: -
Габарити сателітів: 200 х 115 х 130 мм
Вага: 1.85 кг
Колір: чорний
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Формат 2.0
Тип Стаціонарні
Підключення Провідні
Всі характеристики
Тип: нерухомий
Кількість смуг: немає даних
Сила: 20 Вт
Sabwufer Power: -
Діапазон частот Sabwufer: -
Співвідношення сигналу/шум: немає даних
Аудіо: міні -джек 3,5 мм
USB: Ні
Ethernet: Ні
Wi-Fi: Ні
Bluetooth: Ні
Cardrider: Ні
FM -приймач: Ні
Пульт дистанційного керування: Ні
Потужність: з мережі
Години роботи: -
Будівельний матеріал: MDF
Матеріал справи Sabwoofer: -
Супутниковий матеріал: -
Діаметр ораторів: 76 мм, 25 мм
Діаметр динаміків сабвуфера: -
Діаметр ораторів супутників: -
Розміри: -
Розміри Sabwufer: -
Вага: 1,85 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: підвісна; Кількість каналів: 1.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 8 Ом;...
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Потужність: 12 Вт; Потужність сателітів: 2 х 6 Вт; Частотний діапазон: 90 - 20 000 Гц; Аудіо: mini Jack 3.5 mm; Колір: чорний.
Тип: Портативна колонка / Підключення: Безпровідне з'єднання / Потужність колонок, Вт: 5 / Синхронізація колонок (TWS): є / Автономність, год: 1200 мА·год / Колір: чорний