Акустична система REAL-EL S-228 Black (EL121200014) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 331879
Уточнити наявність
REAL-EL
REAL-EL
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 6 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: 2 х 3 Вт; Частотний діапазон: 100 - 20000 Гц; Частотний діапазон сабвуфера: -; Співвідношення сигнал/шум: даних немає; Аудіо: mini Jack 3.5 mm
Детальніше про товар
988
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Формат акустики: 2.0
Тип: стаціонарні
Кількість смуг: немає даних
Потужність: 6 Вт
Потужність сабвуфера: -
Потужність сателітів: 2 х 3 Вт
Частотний діапазон сабвуфера: -
Співвідношення сигнал/шум: даних немає
Аудіо: mini Jack 3.5 mm
FM-приймач: ні
Пульт ДК: ні
Живлення: від USB
Час роботи: -
Матеріал корпусу: МДФ
Матеріал корпусу сабвуфера: -
Матеріал корпусу сателітів: -
Діаметр динаміків: 76 мм
Діаметр динаміків сабвуфера: -
Діаметр динаміків сателітів: -
Габарити:-
Габарити сабвуфера: -
Габарити сателітів: 178 х 105 х 105 мм
Вага: 1.1 кг
Основні
Формат 2.0
Кількість смуг: немає даних
Сила: 6 Вт
Sabwufer Power: -
Діапазон частот Sabwufer: -
Співвідношення сигналу/шум: немає даних
Аудіо: міні -джек 3,5 мм
Години роботи: -
Будівельний матеріал: MDF
Матеріал справи Sabwoofer: -
Супутниковий матеріал: -
Діаметр динаміків: 76 мм
Розміри Sabwufer: -
Вага: 1,1 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Основні характеристики; Підключення: провідний, бездротовий; Встановлення: підлога; Кількість каналів: 2.0; Кількість смуг: 2; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом;...
Версія Bluetooth: V5.0 / Звук: Двоканальний стерео / Потужність: 40 Вт / Батарея: 4 х 2200 мАг (всього 8800 мАг) / Час прослуховування музики: 10 годин / Час зарядки: 6-8 годин
Формат акустики: 2.1; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 130 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: -; Частотний діапазон: 45 – 20 000 Гц;...
Тип: Портативна колонка / Підключення: Безпровідне з'єднання / Потужність колонок, Вт: 5 / Синхронізація колонок (TWS): є / Автономність, год: 1200 мА·год / Колір: чорний
Вид: Портативна акустична система; Частотний діапазон: 110 - 20000; Потужність: 4.2 Вт; Додатково: Захист IP67; Технологія JBL Pro Sound; Вбудована петля для зручного перенесення;...
Блог
800
771
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип накопичувача: внутрішній; Об'єм пам'яті: 2 TB; Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND; Форм-фактор: 2.5"; Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb / s); Швидкість читання: 560 Mb / s; Швидкість запису:...