Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 331878
Є на складі
REAL-EL
REAL-EL
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 12 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: 2 х 6 Вт; Частотний діапазон: 90 – 20 000 Гц; Частотний діапазон сабвуфера: -; Співвідношення сигнал/шум: даних немає; Аудіо: mini Jack 3.5 mm
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Формат акустики: 2.0
Тип: стаціонарні
Кількість смуг: ніданих
Потужність: 12 Вт
Потужність сабвуфера: -
Потужність сателітів: 2 х 6 Вт
Частотний діапазон сабвуфера: -< br/>Співвідношення сигнал/шум: даних немає
Аудіо: mini Jack 3.5 mm
FM-приймач: ні
/>Пульт ДК: ні
Живлення: від мережі
Час роботи: -
Матеріал корпусу: МДФ
Матеріал корпусу сабвуфера: -
Матеріал корпусу сателітів: -
Діаметр динаміків: 66 мм
Діаметр динаміків сабвуфера: -
Діаметр динаміків сателітів: -
Габарити: -
Габарити сабвуфера : -
Габарити сателітів: 141 х 98 х 97 мм
Вага: 0.8 кг
Основні
Формат 2.0
Кількість смуг: немає даних
Сила: 12 Вт
Sabwufer Power: -
Діапазон частот Sabwufer: -
Співвідношення сигналу/шум: немає даних
Аудіо: міні -джек 3,5 мм
Пульт дистанційного керування: Ні
Потужність: з мережі
Години роботи: -
Будівельний матеріал: MDF
Матеріал справи Sabwoofer: -
Супутниковий матеріал: -
Діаметр ораторів: 66 мм
Розміри Sabwufer: -
Вага: 0,8 кг
Колір: Чорний
Тип: портативна / Вихідна потужність: 40 Вт / Частотний діапазон: 65-20000 Гц / Харчування: акумулятор 7500 мАч / Колір: Squad
Вид: Портативна акустична система; Частотний діапазон: 110 - 20000; Потужність: 4.2 Вт; Додатково: Захист IP67; Технологія JBL Pro Sound; Вбудована петля для зручного перенесення;...
Тип: Портативна колонка / Підключення: Безпровідне з'єднання / Потужність колонок, Вт: 5 / Синхронізація колонок (TWS): є / Автономність, год: 1200 мА·год / Колір: чорний
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: підвісна; Кількість каналів: 1.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 8 Ом;...
Найдоступніші моделі Акустичні системи:
Omega OG-15 6W blue USB (OG15BL) (UA) (227 грн)
Omega OG-15 6W black USB (OG15B) (UA) (227 грн)
Defender SPK 22 2х2,5W USB black (65503) (237 грн)
Блог
802
771
Також вас можуть зацікавити
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 12 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: 2 х 6 Вт; Частотний діапазон: 90 – 20 000...
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Кількість смуг: даних немає; Потужність: 20 Вт; Потужність сабвуфера: -; Потужність сателітів: 2 х 10 Вт; Частотний діапазон: 90 – 20...
Потужність: 20 Вт; Джерела медіа: Bluetooth; картка MicroSD; USB; AUX; Версія Bluetooth: 5.3; Елементи управління: керування відтворенням (Play / Pause); регулювання гучності; перемикання...