Блок живлення QUBE QBC-GPS600A12BULK Black (UA)
Залишити відгук
Код товару: 344956
Є на складі
QUBE
QUBE
Бренд: QUBE; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 600; +5V: 17; +3.3V: 18; +12V1: 38 (сумарний +12V); -12V: 0,3; +5Vsb: 2,5; Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin; Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4+4pin
Ремонт
Основні
Потужність 501 - 600 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 24+8 pin
Форм-фактор БП: ATX
Мощність сумарна, Вт: 600
+5V: 17
+3.3V: 18
+12V1: 38 (сумарний +12V)
-12V: 0,3
+5Vsb: 2,5
Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4+4pin
Molex: 2
SATA: 4
Роз'єми доп. живлення для відеокарт: 2x6+2pin
Стандарт 80 PLUS: 80 PLUS
ККД (%): 85
Розміри, мм: 140x150x86
Вентилятор, мм: 120
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...