Блок живлення 1stPlayer PS-700FK (FK-700-BK-EU) 700W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 345868
Уточнити наявність
Блок живлення 1stPlayer PS-700FK (FK-700-BK-EU) 700W (UA) 1stPlayer PS-700FK (FK-700-BK-EU) 700W (UA)
1STPLAYER
1STPLAYER
+5V: 15А; +3.3V: 15А; +12V1: 58А; +12V2: немає; +12V3: немає; +12V4: немає; +5Vsb: 2.5А; -12V: 0.3А; 4+4 pin CPU: 1; 4-pin CPU: немає
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
1st Player PS-700FK – універсальний і надійний блок живлення потужністю 700 Вт, що відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. У елементній базі блоку живлення застосовані надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту. Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою – найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі за відмінну ціну.
+5V: 15А
+3.3V: 15А
+12V1: 58А
+12V2: немає
+12V3: немає
+12V4: немає
+5Vsb: 2.5А
-12V: 0.3А
4+4 pin CPU: 1
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 2
PCI-E 8pin: немає
SATA: 6
Molex: 2
Floppy: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): немає
Довжина кабеля: MB (24) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin - 600 мм; PCIE (6+2) pin - 700 мм; Molex + SATA - 900 мм
Модульне підключення: немає
Наявність підсвітки: без підсвітки
Габарити: 140х150х86 мм
Вага: 1.9 кг
Колір: чорний
ККД: 90%
PFC (Power Factor Correction): активний
Охолодження: 1х120 мм
Рівень шуму: 27.5 дБ
OPP/OLP (захист від перевантаження): є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі): є
SCP (захист від короткого замикання): є
UVP (захист від зниження напруги в мережі): є
OCP (захист від перевантаження через струм): немає
OTP (захист від перегріву): немає
SIP (захист від стрибків струму і напруги): немає
NLO (робота без навантаження): немає
Форм-фактор: ATX
Потужність: 700 Вт
Стандарт 80 Plus: немає
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 24+8 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
+5V: 15А
+3.3V: 15А
+12V1: 58А
+12V2: немає
+12V3: немає
+12V4: немає
+5Vsb: 2.5А
-12V: 0.3А
4+4 pin CPU: 1
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 2
PCI-E 8pin: немає
SATA: 6
Molex: 2
Floppy: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): немає
Модульне підключення: немає
Габарити: 140х150х86 мм
Вага: 1.9 кг
Колір: чорний
ККД: 90%
Охолодження: 1х120 мм
Рівень шуму: 27.5 дБ
Форм-фактор: ATX
Потужність: 700 Вт
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Рекомендований розмір ноутбука: 14.2"; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: полікарбонат; Сумісність з Apple: MacBook Pro M5 / M4 / M3 / M2 / M1 A3434 / A3112 / A3185 / A3401;
Весь переглянутий товар - 25 шт