Блок живлення Qube 600W (QBF-SFX-600W-12G) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 249963
Є на складі
QUBE
QUBE
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: SFX; Потужність: 600 Вт; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Тип охолодження: вентилятор; Діаметр вентиляторів: 1x120 мм;
Ремонт
Основні
Потужність 501 - 600 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS Немає
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ SFX
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: SFX
Сила: 600 Вт
Модуль PFC: Активний
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...