Мережевий фільтр PowerPlant 50 м (JY-3024/50) (PPCA10M50S1L) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 133406
Є на складі
PowerPlant
PowerPlant
Тип: подовжувач; Номінальна напруга: 240 В; Максимальний струм: 10 А; Кількість розеток: 1 розетка; Довжина кабелю: 50 м; Колір помаранчевий; Країна виробництва: Китай
Ремонт
Всі характеристики
Тип: Розширений шнур
Номінальна напруга: 240 V
Максимальний струм: 10 a
Кількість розетків: 1 розетка
Довжина кабелю: 50 м
Колір: помаранчевий
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 3100 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 16 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний перемикач розеток: є; Матеріал...
Розпродаж
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 6 x USB; Із захистом від перенапруги: так; Кількість...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Із захистом дітей: так; Особливості: 4 x USB; Із захистом від...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 x USB-C; 3 x USB; Кількість розеток: 5 шт; Загальний...
Номінальна напруга: 220 В; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2900 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 13 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний...