Джерело безперебійного живлення Powercom MAC-10000 (MAC-10K) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 341292
Уточнити наявність
Powercom
Powercom
; Тип виробу: тривалого дії з правильною синусоїдою; Тип архітектури: безперервного дії (on line); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 10000 Вт; Потужність, ВА: 10000 В*А; Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда; Вхідна напруга: 120-276 В; Акумуляторна батарея: вбудована; Кількість АКБ: 20
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 5000 - 10000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Тип виробу: тривалого дії з правильною синусоїдою
Тип архітектури: безперервного дії (on line)
Тип виконання: класичний
Потужність, Вт: 10000 Вт
Потужність, ВА: 10000 В*А
Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда
Акумуляторна батарея: вбудована
Кількість АКБ: 20
Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 20
Кількість розеток: клемне підключення
Додатковий фільтр: RJ-45
Інтерфейс підключення: RS-232, USB
ЖК-дисплей: Розмір, мм (ШхГхВ)
Маса, кг: 95 кг
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
; Особливості: ігрові; Додатково: нековзна основа, округлені краї; Колір: червоний, чорний;
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 144 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Бренд: GameMax; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Мощність сумарна, Вт: 800; +5V: 15; +3.3V: 15; +12V1: 66; -12V: 0,3; +5Vsb: 2,5; Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin; Тип роз'єму підключення...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Тип: рюкзак; Максимальна діагональ: 15.6 "; Для ноутбука: так; Для планшета: так; Для мобільного телефону: так; Для аксесуарів: так; Розміри (ШхВхТ): 292х432х95; Вага: 360 г
; Тип: фіксований; Варіанти установки: на стіну; Кількість ступенів свободи: 0; Мінімальна підтримувана діагональ: 37"; Максимальна підтримувана діагональ: 70"; VESA: 200 x...