Проектор Philips NeoPix 150 (NPX150/INT) EU
Залишити відгук
Код товару: 344217
Є на складі
Philips
Philips
Технологія відображення: LCD; Власна роздільна здатність: 1920x1080 (FHD); Формат зображення: 16 x 9; Яскравість: 250лм; Контраст: 1 000 x 1; Розмір проектованого зображення: 40" - 80"; Термін служби лампи: 30 000 год (нормальний режим); Роз'єми: Аудіовихід - 1 шт.; HDMI - 1 шт.; USB тип А - 1 шт.; Бездротове підключення: Wi-Fi; Динаміки: Так
Ремонт
Основні
Тип Портативні
Роздільна здатність матриці 1920x1080
Технологія, матриця LCD
Яскравість до 1000 (ANSI lm)
Підтримка 3D Немає
Підтримка форматів 16:9
Всі характеристики
Технологія відображення: LCD
Власна роздільна здатність: 1920x1080 (FHD)
Формат зображення: 16 x 9
Яскравість: 250лм
Контраст: 1 000 x 1
Розмір проекційного зображення: 40" - 80"
Роз'єми: Аудіовихід - 1 шт.; HDMI - 1 шт.; USB тип А - 1 шт.
Бездротове підключення: Wi-Fi
Динаміки: Так
Висота: 125мм
Ширина: 220мм
Глибина: 125мм
Вага: 1кг
Технологія: TFT LCD / Світлодіод: FHD LED 1.6", ресурс до 30 000 годин / Яскравість: 15±3 ANSI люмен / Роздільна здатність: 320×180 (стандартна) / Фокусування: ручне / Інтерфейси: USB, DC IN,...
Часті питання про Проектори
🏆 Які Проектори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Проектори. Скільки коштують Проектори?
💻 Де купити Проектори у Львові?
🔥 Проектори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Проектори:
Проектор VP2 Mini Projector (5V / Android / IOS ) (2033 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Власна роздільна здатність: 1920x1080 (FHD); Максимальна роздільна здатність: 3840x2160 (4K); Яскравість: 250лм; Контраст: 1 000 x 1; Розмір проекційного зображення: 40" - 150"; Термін...
Переглянуті товари
; Стандарт БП: ATX; Потужність: 1300 Вт; Модульне підключення кабелів: Semi; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 24+8 pin;...
Основні характеристики; Дизайн: вкладиші; Інтерфейс з'єднання: USB Type-C, Bluetooth; Акустичний дизайн: закритий; Діаметр випромінювача: 13 мм; Чутливість: 123,5 дБ; Діапазон...