PHILIPS HC5650/15 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 146762
Є на складі
PHILIPS HC5650/15 (UA) PHILIPS HC5650/15 (UA) Живлення акумулятор + мережа PHILIPS HC5650/15 (UA) Довжина стрижки 0.5 - 28 мм PHILIPS HC5650/15 (UA) Час зарядки 1 година PHILIPS HC5650/15 (UA) Час автономної роботи 90 хвилин
PHILIPS HC5650/15 (UA)
PHILIPS HC5650/15 (UA)
PHILIPS HC5650/15 (UA)
PHILIPS HC5650/15 (UA)
PHILIPS HC5650/15 (UA)
Philips
Philips
Харчування: акумулятор + мережа; Довжина стрижки: 0.5 - 28 мм; Час зарядки: 1 година; Час автономної роботи: 90 хвилин; Кількість насадок: 3; Додатково: самозатачивающиеся ножі, швидка зарядка, волога чистка, індикатор зарядки; Колір: сріблясто - чорний; Країна виробництва: Китай
Ремонт
Купити PHILIPS HC5650/15 (UA)
Основні
Тип установки довжини Телескопічні насадки
Призначення Для волосся
Живлення Комбіноване
Покриття лез Нержавіюча сталь
Довжина стрижки 21 - 30 мм
Тип Машинка для стрижки
Всі характеристики
Потужність: акумулятор + мережа
Довжина стрижки: 0,5 - 28 мм
Час зарядки: 1 година
Автономний робочий час: 90 хвилин
Кількість форсунок: 3
Крім того: самостійні ножі, швидка зарядка, вологе очищення, індикатор зарядки
Колір: срібло - чорний
Країна виробництва: Китай
Часті питання про Машинки для стрижки і триммери
🏆 Які Машинки для стрижки і триммери найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Машинки для стрижки і триммери:
💲 Ціни на Машинки для стрижки і триммери. Скільки коштують Машинки для стрижки і триммери?
💻 Де купити Машинки для стрижки і триммери у Львові?
🔥 Машинки для стрижки і триммери які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Машинки для стрижки і триммери:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Модель: PG4000 Graphite G4 Series; Тип: машинка для стрижки волосся; Кількість насадок: 7; Мінімальна довжина стрижки: 1.5 мм; Максимальна довжина стрижки: 20 мм; Функціональні...
Харчування: від мережі; Довжина стрижки: 3 - 12 мм; Кількість насадок: 4; Колір чорний; Країна виробництва: Китай; Примітка: Виробник може змінювати властивості,...
Призначення: для бороди і вусів; Тип гоління: сухе; Система гоління: леза; Кількість головок для бриття / сіток: 4; Мінімальна довжина: 0.7 мм; Максимальна довжина: 12 мм;...
Харчування: від мережі; Довжина стрижки: 3 - 25 мм; Кількість насадок: 8; Додатково: самозатачивающиеся ножі; Колір чорний; Країна виробництва: США;
Кількість насадок: 8; Мінімальна довжина: 0,8 мм; Максимальна довжина: 19 мм; Матеріал лез: легована сталь; Питание: сеть / аккумулятор; Самозатачивающиеся леза: немає;...
Колір чорний; Призначення: для волосся, для бороди і вусів; Тип гоління: сухе; Система гоління: леза; Мінімальна довжина: 1 мм; Максимальна довжина: 18 мм; Матеріал лез:...