Монітор Philips 40B1U5601H/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 271470
Є на складі
Philips 40B1U5601H/00 (UA)
Philips 40B1U5601H/00 (UA)
Philips 40B1U5601H/00 (UA)
Philips 40B1U5601H/00 (UA)
Philips 40B1U5601H/00 (UA)
Philips 40B1U5601H/00 (UA)
Philips 40B1U5601H/00 (UA)
Philips
Philips
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, З вигнутим екраном, Геймерський; Діагональ дисплея: 40"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3440 x 1440; Частота оновлення екрану: 120 Гц; Співвідношення сторін: 21:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 4мс (GtG); 500 кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 40
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 3440 x 1440 (UWQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 21:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів 120 Гц
Всі характеристики
Тип монітора: для редагування відео, великого формату, безкаркасного, з вигнутим екраном, іграми
Діагональний дисплей: 40 "
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 3440 x 1440
Оновлення екрана: 120 Гц
Коефіцієнт вечірок: 21
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матрична відповідь: 4 мс (GTG)
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Ширина видимої зони: 926,22 мм
Висота видимої зони: 387,72 мм
Технології вдосконалення: HDR 10, SRGB 121%, Delta E
СпоживаєтьсяПотужність в режимі роботи: 40,2 Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,4 Вт
Правила: поворотне обертання, регулювання нахилу, регулювання висоти
Налаштування нахилу: -5 ° ~ +30 °
Регулювання висоти, мм: 150
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в стовпцях: 2 х 5 Вт
Вбудована веб-камера: Так
Розміри з підставкою: 944 x 628 x 280 мм
Розміри без стенду: 944 x 419 x 54 мм
Колір: Чорний
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...