Монітор Philips 32E1N1800LA/00 (32E1N1800LA/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 327576
Є на складі
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 32
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Використання товару для його призначення: для дому та офісу (домашнього офісу)
Екранна діагональ: 31,5 дюйма
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, VA
Тип екрана: плоский
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 60 ​​Гц
Кількість відображених кольорів: 1,07 мільярда
HDR: HDR 10
Час відповіді: 4 мс (GTG)
Розмір плям: 0,181 х 0,181 мм
Динамічний контраст: Мега?
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 2 PCS; DisplayPort 1.4 - 1 ПК.
Телевізійний тюнер: Ні
Динаміка: Так
Динамічна потужність: 2 х 2 Вт
Обертальний екран (поворот): Ні
Налаштування висоти: Ні
Регулювання кута нахилу:Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед/вниз); ~ 20 градусів (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Ні
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії в спокої: 0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 714 мм
Висота (з підставкою): 512 мм
Глибина (з основою): 140 мм
Вага: 7,4 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...